Alesta Şaman Hasarı Hakkında

• Sayımız az diye sesimizde az çıkıyor fakat suya yaptığınız değişiklik hiçbir şeyi değiştirmemiş durumda. Ful itemli ful 5-5 çarımla 2-3k arası vurmak nedir ? Yeşil şebnemin değeri de 20den 10a çekilmeli. Yani girip deneseniz ne demek istediğimi anlarsınız burası 1-120 değil çan yapıncada 3k vuruyoruz onuda denedim. Savaşçı ruh vuruş 20-25k atarken düz 3-4k girerken biz şamanlar 2-3k skil 2k düz göremiyoruz lütfen ilgilenin artık şunla.

@AvşarEli

• 1-99 yapıdaki oyunun içeriği konusunda oyuncularımız özellikle 2008 içeriğiyle aynı olmasını istedi. Özellikle ana hatlara bu yüzden dokunmadık, yani çoğu yeni oyuncu bunları bilmemekte fakat o yapıda dengeler böyledir ve metin2 oyuncusunun bir kısmı ise karakterlerin arasında denge olması gerektiğine inanıyor. Bu tür bir oyun için bu asla olabilecek bir şey değildir, karakterler arası denge hiç bir zaman olmadı. Şamanların misyonu gereği yardımcı karakterlerdir ve bazı karakterler kadar güçlü olamazlar. Lakin yapamayızda demiyoruz yönetime ilgili konu gitti ve karar verildiğinde iyileştirmeler yapılabilir. Daha öncesinde ivedililikle karar verilmemesinin sebebi ana yapının dışına çıkıldığında ters tepebilir ve bu durumu göze almak istemedik. Bu tür istekler emin olun lsiteler halinde değerlendiriliyor daha önce de belirttiğimiz üzere çoğu istek bireysel istekleri için tarafımıza geliyor ve bunların oyuna yapacağı etkiyi hesaplayıp karar vermekteyiz. Bu konu hakkında bir gelişme olursa güncelleme içeriğinde paylaşılacaktır, keyifli oyunlar dileriz.

• 2008 içeriğini sıkıştığınızda kullandığınız bi çıkar yolu olduğunu düşünüyorum. Eğer 2008 yapısı ise kostümler ne? Petler ne? Evrimler ne? 2008 içeriğini bi geçelim hocam. 2008 içeriği bizim için kor, levelli pet, simyanın olmamasıdır. Aylardır size videolar ulaştırıyoruz kaç kere discordta şaman damagesi için gm arkadaşları rahatsız ediyoruz artık lütfen ama lütfen birşey yapılsın. Biz günlerimizi saatlerimi 2k atmak için harcamadık bu kadar emeğimizi göz ardı etmeyin artık. Bi ninja 20k savaşçı 25k vururken 2k vurmak gerçekten çok koyuyor. 2008 yapısında şaman damagesi kötüydü ama şu tarihte açılan bütün 1-99 ları inceleyin bu kadar düşük bir şaman damagesi hiçbirinde yok bunun yanlış olduğunu bütün server sahipleri ve oyuncular öğrendiği için her serverda şamanın damagesiyle oynanıp 1-99lar açılıyor. Biz burayı sevdiğimiz için oynuyoruz sesimiz, daha iyi olması için çıkmaktadır sakın yanlış anlaşılmasın. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

• Belirttiğim üzere bununla ilgili bir karar çıktığında gerekli iyileştirmeler yapılabilir. 2008 yapısını vurgulayarak ana yapı üzerinde durdum. Bahsettiğiniz pet, evrim, kostüm olmadığı takdirde oyuncularda oynadığı oyundan bir zevk almayacaktı ve oyun içeriğinin kısıtlı olması sebebiyle oyun ömrünü çok daha çabuk dolduracaktı. Kaldı ki belirtmek istiyorum; pet, kostüm çok sınırlı sayıda oyuna entegre edilmiştir ve bu seçilenlerin eski yapıya uygun olması gözetilmiştir. Keyifli oyunlar dileriz.

• kesinlikle şaman hasarları arttırılmalı oyuncular yelpaze savunması kasmadıkları halde 2-3k yiyorlar şamandan kritik vuruş zaten Allaha emanet vuruyor kafasına göre. Diğer bütün sınıflar p skiller iler full oranlı savunma yapmamıza rağmen tek skille gıdım can bırakıyorlar ,biz gıdıklıyoruz anca. Zaten kemiklerin ticareti de kapalı hiç şansımız kalmıyor. Yeşil şebnemin etkisi düşmeli ve hasarlarda iyileştirme yapılmalı p skil ile 2k vurmayalım lütfen o kadar emek verdik emeğimize yazık olmasın

• Lütfen üslubunuza dikkat edin, uygun olmayan mesajınız silinmiştir. "Discord sunucusundaki gm arkadaşların biz geliştiriciye iletmeye bıktım elimizden bir şey gelmiyor" gibi ithamlar çok gereksiz ve forum üzerinde açılan, tarafımıza bildirilen her şey yönetimin onayından geçtikten sonra yapmamız gerekenleri letiliyor onun dışında geliştiriclerin vereceği kararlar değildir ve tekrar belirtiyorum ki tarafımıza iletilenler onaydan geçtiğinde güncelleme içeriğine dahil edilir, keyifli oyunlar dileriz.

Lütfen yeni üyelik açarak kendi konunuzu desteklemeyin, @fzimer ile konu sahibi bilgileri eşleşmektedir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!