Levi tarafından yazılan gönderiler

Şaman olarak sadece düz vurmaktan bu tür vslerden gerçekten keyif alıyor musun meraktan soruyorum. Yıllardır şaman oynuyorum ama şu oyun stili çok kötü geliyor. Eminimki senlik bi durum değildr sv ile alakalı sanırım.

Kesinlikle katılıyorum bende iyileştirme skilindeyim 1.5k-2k atıyorum şebnemli adama şaka gibi. Günlerimizi verdik 5-5 item yapıcaz diye çar dizicez diye oyundan keyif alamıyoruz. Karabüyülerin damageleri suya yapılan değişiklikten sonra düzeldi ama şamanın hala rezalet. Hem İyileştirme gücüne hem ejderha gücünün skillerine temel buff gerekiyor.

Bu arkadaşta mı yan hesabım lütfen ilgilen artık @AvşarEli

2008 içeriğini sıkıştığınızda kullandığınız bi çıkar yolu olduğunu düşünüyorum. Eğer 2008 yapısı ise kostümler ne? Petler ne? Evrimler ne? 2008 içeriğini bi geçelim hocam. 2008 içeriği bizim için kor, levelli pet, simyanın olmamasıdır. Aylardır size videolar ulaştırıyoruz kaç kere discordta şaman damagesi için gm arkadaşları rahatsız ediyoruz artık lütfen ama lütfen birşey yapılsın. Biz günlerimizi saatlerimi 2k atmak için harcamadık bu kadar emeğimizi göz ardı etmeyin artık. Bi ninja 20k savaşçı 25k vururken 2k vurmak gerçekten çok koyuyor. 2008 yapısında şaman damagesi kötüydü ama şu tarihte açılan bütün 1-99 ları inceleyin bu kadar düşük bir şaman damagesi hiçbirinde yok bunun yanlış olduğunu bütün server sahipleri ve oyuncular öğrendiği için her serverda şamanın damagesiyle oynanıp 1-99lar açılıyor. Biz burayı sevdiğimiz için oynuyoruz sesimiz, daha iyi olması için çıkmaktadır sakın yanlış anlaşılmasın. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

Sayımız az diye sesimizde az çıkıyor fakat suya yaptığınız değişiklik hiçbir şeyi değiştirmemiş durumda. Ful itemli ful 5-5 çarımla 2-3k arası vurmak nedir ? Yeşil şebnemin değeri de 20den 10a çekilmeli. Yani girip deneseniz ne demek istediğimi anlarsınız burası 1-120 değil çan yapıncada 3k vuruyoruz onuda denedim. Savaşçı ruh vuruş 20-25k atarken düz 3-4k girerken biz şamanlar 2-3k skil 2k düz göremiyoruz lütfen ilgilenin artık şunla.

@AvşarEli

Herkesin farkında olduğu gibi loncalar hiçbir etkinlik olmayışından dolayı oyuna girmemekte. Bireysel oyuncular içinde bütün bosslar bireysel durumunda olduğu için herhangi bir pvp dönmemektedir. Topu boss olarak sadece buz cadısı mevdut onunda içeriği boş kesen yok. Oyunda pvp dönmesi adına buz cadısının içeriğine petler kostümler ekleseniz (kesin çıkan) en azından oyunda pvp kostüm çekmemiz için bir sebep olsa. Yoksa şuan yapacak hiçbirşey yok itemini yapan ya çarını satmaya çalışıyor yada oyuna girmiyor. Zaten kostüm çıkma drobu çok kötü en azından böyle bir iyileştirme ile servera can katabilir.

Kesinlikle katılıyorum. Vs ve rekabet ortamını destekleyen bi boss eklenmeli. Kule önüne mesela 4 saatte bir barones atılabilir. Ve içerisinden 1 adet pvp yada pvm kostümlerinden herhangi 1 tanesini KESİN! atması bile oyun içi hareketliliği ve pvp savaşı canlandırabilir. Biz oyuncular için oyun başından beri bizi destekleyen hiçbir şeyinizi görmedik malesef, artık cebiniz dolduysa bize de bakar mısınız? Biz burayı oynamak istiyoruz oyun kalitesinin içeriklere de yansımasını istiyoruz keyif almak istiyoruz daha ne yazabilirim ki bilmiyorum.

@AvşarEli

Zihinseller 25-30k civarı bi hasarları varken okçuların en yakın mesafeden bile maximum 10-12k hasarları oluyor. Kesinlikle servera ok çantası gelmeli.

Merak ettiğim bir şey var BÜYÜK ORANDA YAPILAN küçülen kafa iyileştirmesinin piyasaya etkisini görebilen gm yada geliştirici ekibi var mı? Hala ep ile aynı fiyatta gidiyor hala artmaya devam ediyor. 10 kulenin birinde şansınız iyiyse alıyorsunuz yine aynı tas aynı hamam. Çok basit ya çok basit her kuleye sandık yerine kafa koyacaksınız bütün kadim piyasasıda düşecek her şey düşecek.

Sahi ankette büyük oranda önde olan ticaret aynası noldu ?

Şimdi sana oyun yönetiminin verdiği cevapları sıralıyorum: Savaşçı karakterinin damagesinin fazla olmasının farkındayız çalışmalarımız sürüyor (2 hafta oldu). Şamanlar +vermek için kullanılabilir damage vurmasına gerek yok . Karabüyü sura az vursada ölümsüzdür o yüzden damageler iyi.

Alesta:
    Biraz uzunca bir yazı olacak fakat zerre kelimesine kadar her şey doğru eğer anlamadığınız veya yanlış gelen bir durum olursa discordta tartışmaya açığım. (Kendini geliştirebilmiş insanlarla)
    FARM İÇİN:
    1. Ticarete açılmayan nesneler hala duruyor.Bilgelik,Kemik vs.
    2. Kule drobu o kadar kötü ki 15m e çektiniz zehir wonları 5 e düştü kule sandık fiyatları mecburen söylediğim gibi 13-14e düştü yine kar edilmiyor. Kafa fiyatları uçtu ve sandık dışında zor drop alınıyor. ÖNERİM: Her Kuleden 1 kafa 1 sandık alınmalı.
    3. Boslarda belirtmiş olduğunuz (?) içerisindeki kostümleri kaldırın çünkü çıkmıyor. Sana çıkmıyor algısı yapmayın oyuna giren kostümlerin hepsi ama hepsi eple alınan kostümler. P2win bi server olmaya başladı. ÖNERİM ŞUDUR: 12 saatlik ya da 1gün ya da 6 saatlik kostüm ve yüzükler düşsün düşme oranı yüksek anlık alıp 3-4 saat farm yapabileceği insanların. Hem geriden gelen düşük level oyuncuları oyuna bağlayacaktır.
    4.Metinlerden düşen Arttırma kağıdı,kutsama küresi, ruh taşı çok değersiz piyasa npcsi ile oyunculara fayda sağlatılabilir geriden gelen oyuncuları destekleme aşamasında iyi olacağını düşünüyorum. Yeni player girişi olmazsa oyunun max 1-2 ayı var demektir.
    5.OYUNU ÖLDÜREN TİCARET CAMININ PARA BİLGİSİ GÖSTERMEMESİ.!
    6.Oyun içi inciler çok fazla drobu kısılmalı ve catacombtan kaldırılmalı.!
    VSLİK:
    1. Zihinsel damagesi çok fazla ful savunma halimize 20-30k vurmamalı.!
    2.Şaman damagesi diğer karakterlerin çok gerisinde şebnem kemik ve su basılmış karaktere 1k-2k gibi komik rakamlar vurmakta.