Vslik Kostümler, Nesneler ve Fırsat Hakkında

• Merhabalar, yazım ağırlıklı olarak Erebor için olucak.

Şu anda PvP kostümlerinin ve nesnelerinin oyun içi dropları yok denebilicek seviyede. Bildiğim kadarıyla şu an "Kraliçe Naga Karanlık Mührü" ve "Ebedi Aşk Tılsımı" oyun içi elde edilebiliyor. Yalnız dağın da kapalı olmasından dolayı oyunda PvP aktivitesi kalmamış durumda. Bundan dolayı oyunda aktif olarak savaş dönmüyor ve oyuncular PvP nesnelerini çekmiyorlar. Bu probleme çözüm olabilicek öneriler paylaşmak istiyorum.

Önerilere geçmeden önce, Naga zindanı, grifonun da won masasına eklenmesi ile diğer aktif yüksek level zindanlarına göre drop ve zorluk olarak çok zayıf kaldı. Naga zindanı drop ve zorluk olarak yeniden ayarlanabilir ve drobu PvP nesneleri ağırlıklı olabilir. Bu sayede yukarıda bahsettiğim soruna da çözüm olmuş olur.

1- PvP Kostüm ve Başlığı atma şansı az olucak şekilde ZÇ Razador'a veya Naga'ya eklenebilir. (1aylık olduğundan dolayı değerini kaybetmemesi için drobunun da kısık olması gerektiğini düşünüyorum)
    *****1.2- Direk olarak drop, nesnelerin değerini düşürür derseniz PvP Kostüm ve Başlığı arındırılarak elde edilebilir. Arınma için gerken nesneler tek zindan yerine farklı zindanlara dağıtılabilir bu sayede yapımı kolay olmaz.
    2- Kostüm ve başlıkları oyun içi drop olarak eklemek istemezseniz fırsata indirimli olarak gelebilirler. (Fırsattaki teklifler hep farm için oluyor, eğer 1 aylık PvP kostümleri indirimli şekilde fırsata eklenirse oyuncuların daha çok talep göstericeğini düşünüyorum.)
    3- PvP nesnelerinin varyasyonları fırsata eklenebilir.
    *****3.1-Buna örnek olarak, Fırsat1: 250 eplik kostüm + 200 eplik başlık, Fırsat2: Kraliçe naga karanlık mührü + kem göz tılsımı, Fırsat3: 250 eplik kostüm + 200 eplik başlık + kraliçe naga karanlık mührü + kem göz tılsımı, Fırsat4: 250eplik kostüm + 200eplik başlık + ejderha lord yüzüğü, vb.
    4- "Kem Göz Tılsımı" herhangi bir yüksek level zindan sandığına drop olarak eklenebilir.
    5- "Muhafızlar Tılsımı" herhangi bir yüksek level zindan sandığına drop olarak eklenebilir.
    6- Yalnız dağ lonca başına katılımcı sınırı ile açılabilir (Max katılımcı sınırı koyulursa daha adil savaşlar döner diye düşünüyorum örn:5 kişi) ve Yalnız dağın geliş sıklığının da azaltılması gerektiğini düşünüyorum, belirli gün ve saatte haftada iki ideal olabilir.
    7- Yalnız dağı açmak istemezseniz "Ejderha Lord Yüzüğü" drobu için alternatif bir zindan seçilebilir.
    8- Her ne kadar naga zindanın drop ve zorluk olarak değişmesi gerektiğini düşünsem de, şu anki aktif zindanlarda değişiklik yapmak istemezseniz PvP nesnelerinin ve kostümlerinin dropları gelecek olan Yohara güncellemesine eklenebilir.
    9- Yeni PvP içerikleri gelmeli diye düşünüyorum ama bu içerikler katılımcı sınırı ile gelmeliler. Bu sayede tek grubun hakimiyeti engellenmiş olur.

Vakit ayırıp değerlendirirseniz sevinirim, iyi çalışmalar dilerim.
    @AvşarEli

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!