OYUN İÇİ GÖRÜŞ VE FİKİRLER

• Merhaba birkaç sorum vardı görüşmek istedim . Arkadaşlar oyunda dikkatimi çeken birkaç şey var ,

1.Oyun kalabalık bir metine ormanda 3 kişi vuruyoruz , sizce harita geneline metin dağılımında biraz daha artış olsa iyi olmaz mı ?

2.Kule başlı başına problem yaratıyor . Bu kadar oyuncunun olduğu ortamda genel olarak birbirine sıra vermıyor kimse cıkamayacağı için , diyeceksinizki paraylada cıkılıyor ama o kadar para verip cıkmaya yanaşan az kişi oluyor ve birden fazla kişi yukarı cıkıyor . Bunuda geçtim yukarıda anahtar katında adam 15 dk afk kalıp anahtarımı çalıp saatlerce beklıyor ve benım uğraşımı boşa cıkarıyor . Bunun için önerim anahtar katında anahtar metinden düştükten sonra max 5 dakika süre verilsin eğer basılmazsa kule başa sarsın kimse bu kadar vakit kaybetmesin emeği çalınmasın .

3.Merak ettiğim konu efsun konusu , 5 efsun olan ıtemın 5. efsunu kadım efsun nesnesi ile atıncada bozuluyor , sadece efsun atarak 5-5 eşya nasıl olur bu oyunda bılmıyorum . Önerim 5. efsunlar kutsama küresi ile atılsın sadece sabitlensin , kadim efsun kalksın normal efsun ile kalan 4 hiçbir şey seçemeden biz atalım

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!