Ban Hakkında İtiraz

• Öncelikle Merhaba Açıldıgı Günden Beri Oynadıqım Rohan2 De Kısaca Ufak Bir Olay Yaşadım Öncelikle Burdan Oyun İcerisi Oyun Dışı ilgi Alaka Gösterecek Yetkili Kişiler Lütfen Okusun....

Bundan 6 7 Ay Önce Oyun İci Anlaşamamazlıkdan Bi Uyarı Aldım Ve Sonra oyun ici Bi takas Gercekleştirdim taki adamın bana Böyle Bi Kumpas Düzenlicegini Bilmezdim Takas Gercekleşti Aradan 3 hafta Sonra Toplu Discorta gidip beni Şikayet edip banlatmaları Oldu Hesabım Normal Hesabınız Engellendi banı yedi Tabi O Sıralar Serkan bey vardı bana ban " ı atanda oydu Herneyse ben konuşmaya gittim serkan beyle bana dedigi Şu Oldu Malasef banını acamam Ban affında acılır demişti aradan bu zamana kadar işte Svler birleşti ban affı derken oyuna Dönmeye geri karar vermiştim nede Olsa ban affı gelmişti devam edebilirdim Oyuna giriş sagladım ve hesabım halen daha engelliydi Discorda gittim - Yetkililerden biri Atilla bey kontrol edicek sizi kaydettim kontrol sonrası dönüş yapacagım dedim aradan 3 gün önce bidaha gittim dedilerki attila bey yogun calıştıgı icin bakamadı baktıgında size dönüş saglicam dün bidaha gittim bana dedilerki hesabınız acılmicak YasakA ban yememe Ragmen hesabımın acılmaması nasıl bişe Ne Bi itemci Ne bi IYasakA Ban hakadecek bişe yaptım sadece oyun ici anlaşamamazlıkdan ban yedim Şimdi İse burdan sesleniyorum tÜM YETKİLİLERE Yazmama Dc adresine gelmeme Ragmen şuan Neden İlgilenmiyolar Serkan bey zamanında atılan bi ban ne den bu zamana kadar acılmadı ve acılmıyor Emegimizin Karşılıgı Bu mudur ? bana acıklık getirin Lütfen acıldıgından beri bu swdeyim Benim Konumla Lütfen ilgilenilsin

• Serkan beyle iletişime gecip bakılırsa anlaşılır zaten anlaşamazlık vardı dc gidip beni şikayet ettiler normal hesap engellendi banı yedim lYasakA BANI YEMEDİM BAN AFFI GELDİ ACILMADI ACILMASI LAZIM LÜTFEN Bİ İLGİLENİRSENİZ İNCELENSİN

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!