Pazar ve oyun içi ile ilgili öneriler

• 1. Pazarlara sadece kurulduğu yerde item eklenip geri çekilebiliyordu bunu bütün maplar için yapılırsa güzel olabilir örnek ; catacombda atıyorum ruh taşı ++ aldık indikmi bunu pazara atıp devam edebiliriz

2. Sonradan pazara item eklerken bi 10 saniye süre istiyor her item başına bu kaldırılıp veya 3 saniye ye düşürülebilir

3. Catacombda oyundan atma ile ilgii bir sıkıntı var tek bendede yok keşke tek bende olsaydı örnek veriyorum ard arda 4 5 catacomb yapıyorum ama bu aralardaki cata girişine ışınlanma olsun 1. kattan 2. kata geçerken o ara olsun oyundan atabiliyor hatta bir kere tartarusta totemi verirken oyundan attı :D yani ana menüye atma değilde komple oyun kapanıyor buda boşu boşuna 1 kafaya patlıyor
    ereborda kaldığın devam et seçeneği vardı burda yok orda attığında geri girebiliyorduk yada bugda kaldığımızda burda o seçenek yok

4. Marketteki Oto Pot olsun kutsama falan olsun bunlara geçen gelen toplu ayırma gibi bir toplu al sistemi olabilir 200 lü alabilmek için

@AvşarEli
    @Thunder

• Artık şu catacombla ilgilenecekmisiniz yeter daha günde 10 kez ya atıyor ya donuyor boşu boşuna kafa harcıyoruz 2. kata çıkıyoruz atıyor kharoon katına çıkıyoruz ya böyle oyun donuyor gelmiyor yada kharoon yer altına giriyor yine kalıyoruz bi türlü sağlıklı bir şekilde yapamadık şurayı ard arda yapıyorum ben mesela sayıyorum 5 adet en fazla 5 catacomb a dayanıyor oyun sonra çalışmayı durduruyor zaten kafe filtresine takılıyor devamlı metin2client.bin bin ismi edorasken takılmıyordu şimdi takılıyor böyle attımı oturumu kapat tekrar oturum aç oyuna gir bin türlü dert ha oyunun donması düşündüm benimlemi alakalı diye ama alakası yok kullandığım internet saniyede 100 mb download 75 mb upload ile çalışıyor

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!