ASTRAL LONCASI HAKKINDA

• Burdan oyun yöneticilerine ve aşırı şeref, haysiyet sahibi ASTR*L loncası üyelerine sesleniyorum. Bu nadide lonca üyeleri büyülü orman, +90 mapler ve hatta kızıl orman olmak üzere birçok yerde sanki yeni başlayan oyunculara bu oyunu oynatmamaya yemin etmiş gibi serbest modda insanlara ne farm yaptırıyor ne rahat veriyorlar. Adım kadar eminim ki oyuna başlayıp 90 lvl olduktan sonra oyunu bırakanların yarısı bu çok şerefli arkadaşlar yüzünden bırakmıştır. Çocukluklarında kötü şeyler mi yaşadılar yoksa sonradan şiddet, istismar veya istenmeyen çirkin şeylere mi maruz kaldılar bilmiyorum ancak oyun yönetiminin bu arkadaşlar özelinde olmak üzere bütün serbeste alıp buff bozan, farmı engelleyen, insanı oyundan soğutan bu şerefli ve haysiyetli oyuncuları tespit edip bir düzenleme yapmasını istiyorum. Örnek vermem gerekirse hayatsız gibi 5 günde 112 lvl'a kasıp işi gücü yokmuş gibi kızıl orman sonundaki 90 lvlları kesen ve farm yaptırmayan çok sevgili ASTR*L loncası başkanı gibi. Teşşekkürler iyi oyunlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!