Edoras - 1 Saate 9 WON Kasmak

• Merhaba arkadaşlar.

Edoras sunucusunda para kasamıyorum farm yapamıyorum diyen çok arkadaş gördüm.

Ben farmımı yaptım paramı kastım artık bölgeden çıkıyorum taktiğimi sizler ile de paylaşmak isterim.

İlk işimiz 55 Level büyülü silah sura kasmak :)

1 saat de 9 WON kasıyorum ortalama. Bunun 4 Won u nakit gelmekte 4-5 won da düşürdüğüm eşyaları satarak yapıyorum.

Doyyumhwan bölgesinde kasıyorum haritada işaretli bölgelerde sadece metin kestim hep.

1 saate ortalama envanterde gördüğünüz kadar eşya düşmekte.

ZIRH - KASK - BİLEZİK kesinlikle bu üçüne de Ateşe Karşı Dayanıklılık getirmemiz şart !!!!
    Bunlara ek olarak Beyaz Şebnem de üretmemiz gerekiyor. Bu şekilde yatmadan rahat rahat kesebilirsiniz.
    Önerim dir ki size mavi şebnem de yapın ki hızlı kesin.

Metini 5-6 saniyede kırmak isteriz tabi hepimiz. Bunun için size önerim +50 ortalama üstü bir dolunay kılıcı.
    Ama şart değil 50 Level oyunun verdiği silahı da kullanabilirsiniz.

Bu İtemler ile ortalama 8-9K atarsınız eğer +7,5 str üstü Pet ve Porki veya Khan da varsa elinizde hasarınız 12K ya çıkar.
    Simya yapıp yapmamanız önemli değil yaparsanız idarelik bir şeyler 14-16K ya çıkar hasarınız ve saate ortalama 200-220 Metin kesebilirsiniz.

Ben artık 100 e doğru kasıcam büyük ihtimal bölgeden çıktım umarım hepiniz de güzel güzel farmlarsınız piyasa canlansın biraz.
    3 Gün oldu sv açılalı hala BK arayanlar var. Hala Hava BK 10-15m den gidiyor tanesi güzel ekmek var arkadaşlar herkes de rızkını yer.

Umarım bu klavuz size faydalı olur.

NOT: Müzik dinlemeyi sevenleri kendi youtube kanalıma beklerim.
    LİNK : TIKLA YOUTUBE'A GİR

Herkese İyi Oyunlar Dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!