Rohan2 Erebor Yalnız Dağ Arenası

• Merhaba arkadaşlar öncelikle videodaki emeği geçen 2 lonca üyelerine de saygılarını bozmadan kurallar çerçevesinde etkinliğine katılıp seyir zevki sundukları için teşekkür ederiz. Rohan2 Yönetimi olarak bundan sonra gelecek olan Yalnız Dağ arenasında izleyici olarak katılıp bu şekilde olan güzel mücadeleleri kayıt altına alıp sizlerle paylaşacağız. Video'da herhangi bir edit vs. gibi birşey yapılmamıştır tek amaç sunucuyu ve sunucu'da mücadele veren loncaların ws. lerini bütün oyuncularımıza sunmaktır. Hepinize iyi seyirler , iyi oyunlar dileriz.

• Kıyasıya bir mücadele :)

İki tarafıda tebrik ederim...

Subject Loncası olarak; bu tarz "rekabet" bölümlerinin yeni versiyonlarını beklediğimizi bilmenizi isteriz...

(Yeni zindan, map, boss v.b)

• Video seyir zevki sunması için yapılmadı o yüzden herhangi bir edit vs. birşey olmadı üzerinde. Video'da ki tek amaç boss'u ve içerisinde ki mücadeleyi oyuncuya göstermek.

yanlış anlaşılmışım ben daha güzel olur diye hem yeni gelecek oyuncularda izlerken gaza gelir ilgi çeker diye dedim kötü amaç yok bizde emre bey çamur felanda atmadım çok güzel olmuş <3

• yanlış anlaşılmışım ben daha güzel olur diye hem yeni gelecek oyuncularda izlerken gaza gelir ilgi çeker diye dedim kötü amaç yok bizde emre bey çamur felanda atmadım çok güzel olmuş <3

Yok Rox yanlış anlaşılma olmuş benim lafım sana değil o arkadaşlar biliyor kendilerini :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!