CAPTAINFORZA

• CAPTAINFORZA orda yazmısın kı allah korkum var bak guzel kardesım sen benım otekı arkdasın canını yaktın benım petımı kemerımı ws ıtemlerımı aldın sorun yok adama yazdın ws atıp vercem dıye adamda guvendı verdı ıtemlerı sana sonuc ne oldu gıttın ısım ıznı attın sonra gıttın mordorda car aldın fıx carını bana gosterdın ıtemlerıne kadar bu mu allah korkusu sendekı bumu hak yerını bulur sen bu sv de oynama kardesım bana dıyordun ya 10 k vuruyorum yasam basıyorsun al bak ızle vıdeonu yasam kım basıyor full nesne oldugun halde 700 700 vuruyorsun

https://www.youtube.com/watch?v=fCdsL_9W8vM

bu nesnelı halın ıse nesnesız demekkı carın copmus captanın forza

ban yemen ıyı olmus

• Günlük işlerimizi hallettikten sonra arta kalan zamanda arkadaş grubumuzla sohbet ederek oyun oynayıp stres atalım istiyoruz. Sonra oyunda karşımıza biri geliyor küfür ediyor çocuktur diyoruz, farm karakterini kesiyor neyse diyoruz, kin duymaya devam ediyor gördüğü yerde musallat oluyor oyunu ciddiye alıyor diyoruz ve yine belki umursamıyoruz ama karşımıza biri çıkıyor adam yalanı yaşam tarzı haline getirmiş oyunda 3 kuruşluk itemleri bile insanların güvenini kazanarak çaldığında kendine kar olarak görüyor. İşin garibi Mordor'da bizzat gördüğüm bir örnekte adam arkadaşının tılsımlarını çalmak için 3 ay beklemiş ve güvenini kazandıktan sonra bir anda ortadan kaybolmuştu. CaptainForza efsanesi diye bir sürü konu gördük forumda nasıl bir efsane olduğu ortaya çıktı gerçekten işini profosyonel yapan bir efsaneymiş arkadaş. Oyunu bu kadar ciddiye almayın dayı manyak olursunuz samimi söylüyorum. İnsanların stres atmak için yine emek vererek elde ettiği şeyleri çalmak için uğraşıp bide o eşyalarla millete kafa tutup üstüne üstlük tribe giriyorsanız Allah yardımcınız olsun. xAKSAKALx'in attığı videoda da olduğu gibi arkadaş yine kendi kendine giriyor . Forumda da en son konusuna cevap verdiğimde siz kimsiniz ki siz adam mısınız tribine giren arkadaş işte bir videoda daha kendini rezil ediyor. Kimin ne olduğu ortada dayı valla böyle şeyleri gördükçe üzülüyorum. Herkes eninde sonunda hak ettiğini çeker bunu bir kez daha görmüş olduk...

• EMEGINE SAGLIK KARDESIM GORUYORSUNUZ BOYLE KISILER OLUNCA ANCA NESNE ILE HAVA ATAR AMA ONLAR OLMASA O DAMAGEYIDE VURMAYACAK UZULCEK :D IYIKI GITTI BURDAN

Canını yerim baştacısın. Bu gibi arkadaşlar eninde sonunda hak ettiğini bulur örnekte olduğu gibi. Bazıları hayal eder bazıları gerçekleştirir. Bazılarının tek amacıda hedefi olan insanlara gölge düşürmeye çalışmaktır. Normal hayatında hiçbir hedefi olmayıp başarıyı tatmak için insanların güvenini kazanıp 3 kuruşluk itemleri çalıp o itemlerle millete ahkam kesen arkadaşlar bir süre kendini kral efsane sanabilirler. Ancak güneşi kapatan bulutlar misali dağıldıklarında kimse tarafından hatırlanmazlar. Herkese iyi oyunlar dilerim Erebor'da güzel bir ortam olması dileğiyle. Efsane aramızda olamıycak ama neyse ;)

• kaptan forza cengiz aksakalın 1 haziranda mistralden 3000 tl ye çar satın aldığını söylüyor cengiz de ben seni denedim demiş emircana.
    AMA BEN AKSAKALA 1 HAZİRANDA 3000 TL GÖNDERDİM ÇÜNKÜ FETHİYEDEKİ KAMPA ÖDEYECEKTİ BENDE DEKONT DA VAR

KAPTANA HAKTAN ADALETTEN BAHSEDEN CENGİZ AKSAKAL BENİ GERÇEK HAYATTA 68 BİN YL DOLANDIRDI
    BU ADAMA OYUNDA İTİBAR ETMEYİN BABASI ABLASI BİLE BİZİ DE DOLANDIRDI DEDİ

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!