Erebor Hakkında

• 2 3 hafta önce dolu olan serverde şu anda neredeyse insan kalmadı. Paramız var alacağımız hiç bir itemi satın alamıyoruz. Satmaya kalkan insanlar daha önce 150 200 k lık itemleri şimdi 500 600k dan satmaya kalkıyor. Buna bir çözüm bulunamaz mı ? Mordor ile bir birleştirme çok iyi olur.

• 2 3 hafta önce dolu olan serverde şu anda neredeyse insan kalmadı. Paramız var alacağımız hiç bir itemi satın alamıyoruz. Satmaya kalkan insanlar daha önce 150 200 k lık itemleri şimdi 500 600k dan satmaya kalkıyor. Buna bir çözüm bulunamaz mı ? Mordor ile bir birleştirme çok iyi olur.

arkadaşın söylediklerine tamamen katılıyorum aynı sıkıntı dan şu an bıraktım oyunu birleşme olmaz gibi bilet getirdiler çünkü.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• Cok normal bunların olması iki haftadır gidişat bunu gösteriyordu zaten bosverin kardeşim almayın siz de bırakınca bakalım kime satacaklar tepe tepe kullanırlar tek başına oyuncu kalmayınca biraktim ben mesele wonun çok olması da değil artık çok abartıldi gecen hafta 150 k olan item şimdi iki üç kişide anca bulunuyo oyuncular bıraktı hep bunlar da fırsat sanıp 250 300 k cekiyolar iteme beklesinler satarlar alan enayi bulurlarsa tabi :D

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• Valla kardeşim oynamayı biliyosan şu anki erebor piyasasında 150 200 k çerez parası bir parça item alamıyorsun çok abartiyosun illaki çekenler vardır fakat herkes won çekiyor falan diyemezsin sen günde dört tür nemere üç dört tür hidra iki tur agile vesayre yaptinmi hiç böyle bos döndünmü hiç yok yapsan eğer günde on beş yirmi k paranın ne kadar kolay kasıldıgini anlarsın ha bu farmdan şans düşen para daha simya denersin efsunlarsin ep kuponu satsan zaten elli atmış k :thumbup:

• Mordor'dan selamlar. Aynı sorun için konu açmayı düşünürken bu konu ile karşılaştım. Gerçekten Mordor'da ramazan sonunda piyasanın kötüleşeceğini tahmin ediyorduk. Ancak şuan durum düşündüğümüzden de ciddi. Mavi 1. köyde lonca arkadaşlarım ve ben varız başka kimse yok. 100 Ep kuponunu 4-5 saattir yansıtıyorum pm gelmedi durumun ciddiyetini siz düşünün. En azından Erebor ve Mordor oyuncuları bir araya gelebilirse piyasanın canlanıp oyuncular için daha zevkli bir ortam oluşturacağı kanaatindeyim. Umarım biran önce adım atılır.

• Mordor'dan selamlar. Aynı sorun için konu açmayı düşünürken bu konu ile karşılaştım. Gerçekten Mordor'da ramazan sonunda piyasanın kötüleşeceğini tahmin ediyorduk. Ancak şuan durum düşündüğümüzden de ciddi. Mavi 1. köyde lonca arkadaşlarım ve ben varız başka kimse yok. 100 Ep kuponunu 4-5 saattir yansıtıyorum pm gelmedi durumun ciddiyetini siz düşünün. En azından Erebor ve Mordor oyuncuları bir araya gelebilirse piyasanın canlanıp oyuncular için daha zevkli bir ortam oluşturacağı kanaatindeyim. Umarım biran önce adım atılır.

sonuna kadar haklısın hocam fakat birleşim gibi bir şeyin olacağını düşünmüyorum geçit bileti getirdiler olsa bile yakın zamanda olmayacağı kesin bir haftadır oynamıyorum erebor mordordan da kötü ne item satabilirsin ne de alabilirsin çünkü yok on beş yirmi anca alttan flood atıyor sen burdan durumu anla demem o ki birleşim hayal gibi ;(

• sonuna kadar haklısın hocam fakat birleşim gibi bir şeyin olacağını düşünmüyorum geçit bileti getirdiler olsa bile yakın zamanda olmayacağı kesin bir haftadır oynamıyorum erebor mordordan da kötü ne item satabilirsin ne de alabilirsin çünkü yok on beş yirmi anca alttan flood atıyor sen burdan durumu anla demem o ki birleşim hayal gibi ;(

Kardeşim inan bak şuan Mordor'da bağırmaktan yazılan 20 mesajın 15'i benim kalan 5 de sv bitmiş sv nolmuş tarzı yazılar. Geçit bileti geldikten sonra geçen oldu mu onu bile bilmiyorum Mordor'a. Birleşim şart.

Kardeşim inan bak şuan Mordor'da bağırmaktan yazılan 20 mesajın 15'i benim kalan 5 de sv bitmiş sv nolmuş tarzı yazılar. Geçit bileti geldikten sonra geçen oldu mu onu bile bilmiyorum Mordor'a. Birleşim şart.

gecen oldumu bilgim yok fakat 500 ep verip kimsenin geçeceğini sanmam çok büyük saçmalık oyun içinden elde edilebilirligi varmış oyun içi elde edip giden varsa bilemiyorum ama senin de söylemine göre mordordunda bir farkı yok ikisi de bitmiş hocam yapacak hiç bı şey yok oyuncu kalmadı

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!