Daha ne tür degişicek sebebim

• şimdide bana diyorsunuz ki oyun dışı ticaret yapanlarla baglı dostum ben oyun dışı ticaret yapsam yıllardır bu sw oynamam ve yüzsüz gibi konu acıp discort gelmem ben herkezin oyunda ne bok oldugunuda biliyorum buna herkez dahil
    ben 2 seneden fazladır bu swdeyim oyun dışı ticaret yapsam coktann ban yemiştim zaten ve wonu geciyorum okadar farmlık itemim var o carda ve en son ticaret gecmişine bakarsan 3 parca kavansit item almısım siz bana durmadan ya hesap paylaşıımı ya 160 k won tespit edilme diyonuz ve bugünde bana oyun dısı ticaret yapanlarla baglı oldugunu söylüyorsunuz evet won la cok car alıp devrettim won karşılıgı sizin burda göreviniz sonuna kadar kontrol edilip bakılması ben kendime güvenmesem discort forumda durmadan konu acmam kendime güveniyorum ki gerekli her türlü kontrolu yapın 3 aydır 3 aydır cocuk gibi peşinizden koşuyorum yeter artık 25 yaşında evli adamım birazda oyuncunun dilenden anlayıp ilgilenin millet item satıyor onlara atın ban dostum ben satmadıgım halde oynadıgım halde durduk yere bana ban attınız bu konu ile ilgilenin yani

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!