1 Ay oldu lütfen ilgilenin

• 1 Ay önce Ban yedim Bana hesap paylaşımı denildi sebebi şu Farklı Farklı 2 İpten girdiğim için hesap paylaşımı denildi Ve 1 Ay boyunca bana Discord geliniz denildi gittim hersefeeinde ve forumdaki konumla ilgilenen yetkilimde şunu belirtti hesabınız hiç bi şekilde engellenmez kısıtlanır dedi az önce Avcı Emre bey Serkan beyle görüşmüş ve şunlar denilmiş Serkan beyle konuştum ben şimdi hesabınızda 160k won olduğu tespit eedilmiş ve idleriniz çok farklı farklı gözüküyor. Ban affında açılır dedi Serkan bey hesap için ben kendime ait farmlılk hesabımı bozdum ve 160 k nakit ve bi ton item pet bulunmakta kavansit diziyordum burda herhangi bi itemci olsun küfür ve hırsızlık olsun hiç bi şekilde yapılmadı
    Evet oyun içi wona çar alıp çok aldım kendime ait 8 tane çar devrettim won karşılığı benim ban yeme sebebim burda hiç bi şekilde yok 1 aydır discort forum hertarafa koşuyorum ben şunu söylemek istiyorum itemci kullananları anlarım açılmaz çünkü kural ihlalinde yasak süresiz ban hilede aynı şekil küfürde ben bunları yapmadım benim neden hesabım banlı açılmıyor ban sebebide DC GELİNİZ RİX YAZILMIŞTI BEN İLK DEFA BAN YİYORUM VE BAŞINDAN BERİ OYNADIĞIM SW OKADAR AGİLE HİDRA YILI OLSUN Z.C olsun yaptım okadar geliştirdim kendimi Ve sebepsizce hesabım kapatıldı forumdaki [BA] YETKİLİMİZİN DEDİĞİ Gİ Bİ HESAP ENGELLENMEZ HESABINIZ KISITLANIR VE BEN HESAP PAYLAŞIMIDA YAPMADIM FARKLI 2 İPTEN GİRİLDİĞİ İÇİN BAN YEDİM VE BAN SEBEBİ DE DEGİLMİŞ ÇÜNKÜ BU ROHAN2 SWSİNDE OKADAR ORTAK HESAP KULLANAN ADAMLAR VAR BAN YEMİYOLAR BENİM KONUM GERÇEKTEN YAPMADIĞIM BİŞEYDEN ÖTÜRÜ BAN YEDİM 1 AYDIR DOLANIYORUM LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLENİN BENİM DURUMUMDA KENDİNİZİDE DÜŞÜNÜN BEN YAPMADIĞIM BİŞEYDEN ÖTÜRÜ BAN YİYİYORUM BURDAN TÜM YETKİLİLERİME SESLENİYORUM BU KONUYLA LÜTFEN İLGİLENİN BUKADAR EMEGİMİN KARŞILIĞI SEBEBİ BELLİ OLMAYAN Bİ BANMI BU KONUYU GÖREN ABİLERİM KARDEŞLERİM DOSTLARIMADA SESLENİYORUM BENİM HERHANGİ BİRİNİZE Bİ AYIBIM OLDUMU BU KONU ADİL Bİ DURUMMU BEN ŞUNA İNANIYORUM FORUMDA [BA] YETKİLİM BU KONUYLA SİZ İLGİLENEBİLİRSİNİZ SADECE VE [ATİLLABEY] BU KONUMU İLETMENİZİ İSTİYORUM BEN GEREK SW NİN KÖTÜ OLDUĞU GERELK İYİ OLDUĞU HALDE OYNADIM VE AÇILDIĞINDAN BERİDE BU SWDE BİŞEYLER PEŞİNDE BİŞELER YAPMA ÇABASINDAYIM -1 AYDIR DİSCORTA GİDİYORUM KONTROL EDİLCEK DİYOLAR VE BUGÜN KONTROL EDİLDİĞİNDE Serkan beyle konuştum ben şimdi hesabınızda 160k won olduğu tespit eedilmiş ve idleriniz çok farklı farklı gözüküyor. Ban affında açılır dedi Serkan bey hesap içinbu söylendi Lütfen ilgilenin eminimki bu konuyla ilgileneceğiz hertütlü kontrolü yapabilirsiniz

• Merhaba, sizi bu konuyla alakalı discord adresimizde bilgilendirdik. Buradan da discord adresimizden de sizlere destek veren gene bizleriz. Yaşamış olduğunuz problemde discord adresimizden bizimle iletişime geçmeniz çok daha sağlıklı olur. İyi günler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!