Bu Bilgisayardan Erişimiz Engellendi

• Merhaba Rohan2 Yöneticileri,

İnternet Cafemizde çoğu kişi bu oyunu oynamaktadır. sanırsam ip ban atmışsınız fakat bizde kendi hesaplarımıza giriş yapamıyoruz.

Kesinlikle hile kullanmadık oyuna girince bu bilgisayardan erişiminiz engelledi demektedir 30 masamız mevcut rahatlıkla 15 kişi bu oyunu oynamaktadır birisi ban yediyse,

diğer kişilerde ip bandan giriş yapamamaktadır buna çözüm olarak ne yapabiliriz elinizden birşey gelebilirmi ? ip değişimi yapamıyorum malesef yoksa server yeniden kurulması gerekiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

• Aynen öyle bende aynı durumdan müzdaripim ticket yoluyla oyun yöneticisine yazdım fakat cevap gelmedi ip ban kaldırırsanız tekrardan başlamak istiyorum ben de.

Ben internet cafe işletiyorum burada çoğu müşterim bu oyunu oynamakta biri büyük ihtimalle hile açtı veya başka birşey yaptı ip ban yedik şuan hepimiz mağduruz giremiyoruz malesef.

• Ben internet cafe işletiyorum burada çoğu müşterim bu oyunu oynamakta biri büyük ihtimalle hile açtı veya başka birşey yaptı ip ban yedik şuan hepimiz mağduruz giremiyoruz malesef.

Doğru diyorsunuz hocam inşallah yönetici görürde yardımcı olur. her ikimize de

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!