NecisInLove-LewisCarrol Elveda!

• Öncelikle Rohan Destek Ekibine ve ilgili geliştiricilere teşekkür etmeyi kendime borç bilirim.
    Gondor Sunucusunun en güzel dönemlerinde oynamış olmak ise beni bir o kadar da mutlu etmişti.İlk defa bir P Sunucuda oynadım.Bir P Sunucunun bu kadar iyi olacağını bilmiyordum.
    Rohan2 benim bu ön yargımı tamamen yıkmış, P Sunuculara karşı olan görüşlerimi değiştirmiş durumdadır ki bu 7 aylık Rohan2 Serüvenim muhtemelen daha iyisi olamayacak şekilde sona ermiştir.
    Bu Konunun oluşturulma sebebi tamamen eskileri yad etmektir. Rohan2'yi kesinlikle kötülemeye yönelik bir açıklama yoktur.
    '' https://prnt.sc/ojmag9 '' Günlerce Küçülen Kafa toplayıp sattığım günlerden bu günlere gelmek beni çok mutlu etti.Emeğimin karşılığını mutluluk, arkadaşlık, dostluk kavramları ile almış olmak beni ayriyetten mutlu etti.Beni bu uzun süren serüvenimde hiçbir zaman yalnız bırakmayan IIYAKAMOZII, TitanXL gibi değerli isimlere burada da teşekkür etmeyi borç bilirim.
    Her zaman bana destek çıkan yardımlarını esirgemeyen Guardians Loncasına'da, her problem yaşadığımda 5 dakika içerisinde yardım edebilen destek ekibine de çok teşekkür ediyorum.Keyifli savaşlar geçirdiğimiz ''Giants'' ve ''Dwarves'' loncasına iyi oyunlar diliyor ve teşekkür ediyorum.
    Beni Gondor Sunucusuna bağlayan dostlarıma(IIYAKAMOZII ve SILA) teşekkür ederim.
    Lafı fazla uzatmadan bazen geri dönüp bakabilmek adına bazı ScreenShotları buraya bırakmak istiyorum.Adını yazamadığım bana değer veren herkese teşekkür ediyorum.
    '' https://prnt.sc/ojmaxu '' w SILA
    '' https://prnt.sc/ojmb40 '' w IIYAKAMOZII
    Yalnızca ara veriyorum dostlarım, yalnızca ara...
    Kendinize iyi bakın :saint:

• Bugüne dek defalarca seni oyuna döndürmek için dil döktüm ama bu sefer hiç konuşmadın bile biliyordun çünkü seni tekrar oyuna döndüreceğimi :)
    Herşey gönlünce olsun kardeşim yine tekrar bir arada oynamak dileği ile seninle beraber bugüne kadar oynamak herşeyiyle büyük bir zevkti sağlıcakla kal.

• Aramızdan eksilen bir dost daha... Keşke gitmeseydin ama bunda da bir hayır vardır.Olur da dönmek istersen her türlü desteği vereceğimi bilmeni isterim.En az oyunda olduğun kadar hayatında da başarılı olman dileği ile Allah'a emanet ol.

• Güle Güle Kardeşim Seni Tanımak Güzeldi Elbet Birgün Tekrar Gelecek Olursan Biz Buralarda Olacaz Not: (Dİgelerini Bilmem Ama Ben Sonuna Kadar Burdayım :D) Hee Bu Arada Beni Sona Saklaman Güzeldi Unutmaman =)

• canım kardeşim Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz biri iter biri gider seninde kendince haklı oldugun durumlar var ama sanmasınlarki bizi ayrı düşürecekler sen yine sohbetteki adil yine oyundaki prenses görünlü
    NecisInLove'sin

[GUARDIANS]MORIN

• Aylar önce Gondor Sunucusundan ayrılırken bana demiştin "Sigara izmarit olunca korkar mı sence hiç ateşten?" diye.Korkmadığını bu gün yine anladım.

Isengard sunucusuna geçtiğim günden beri hep aklımda olduğunu biliyorsun canım kardeşim.Gerek karakterin olsun gerek samimiyetin olsun, bana çok şey öğretti.

Unutmamalısın ki senin Isengard sunucusunda da bir grup dostun var, bu yazıları tek başıma değil bir grup dostun adına yazıyorum.Eğer ki Gondor sunucusundan sıkılmaksa sorunun, biliyorsun ki sana bir çarda Isengard'da dizeriz :D .

Gondor'a kimsesiz geldin, en sevilen kişiliği olup ayrıldın.Gondor'da bir nevi kral oldun be dostum.

Her zaman yanında olduğumuzu unutma sevgili arkadaşım.
    -TGDW

• Hafif duygulandım gibi :D

Açık konuşmam gerekirse bana çok şey öğrettiniz.Gerek oyun çercevesinde gerek reelde.Bi yere gittiğim yok ben her zaman discordda sizinleyim dostum :D

Düşünceleriniz için dördünüze de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!