Ban nedenimi anlayamadım.

• Merhabalar öncelikle sizlere kolay gelsin.
    Maalesef bu şekilde size ulaşmak zorunda kaldım o yüzden üzgünüm. Oynamayı bile adam akıllı bilmediğim bir oyunda normal oynarken ban yemem açıkçası beni üzdü. İtemci denilerek ban yediğim için öncelikle sebebini anlayamadım. Arkadaşlarıma sorduğumda ise item satanlardan zannedip banlamış olduklarını ve ticket atmam gerektiğini söylediler ancak ticket ban yemişim bu şekilde size mesaj atabiliyorum sadece. Oyunda tam olarak neler yapabildiğimi bile bilmezken herhangi bir şekilde normal oyunuma bakarken nasıl ban yediğimi açıkçası gerçekten anlamadım. Oyun kurallarına aykırı nasıl bir hareketim oldu bilmiyorum. Kanıt sekmesinde de bir kanıt yok zaten. Oyun içi arkadaşlara sorduğumda 3 ayrı hesap açtın belki ondandır dediler. Diğer hesaplarıma baktım onlar da banlanmış. Sebebi gerçekten nedir anlamadım. 2 ayrı hesapla bağlanmak mıdır sıkıntı? En son banlanmadan önce 1 hesap ile ch5 de kasarken diğer hesap ile ch 1 de item arıyordum. Dediğim gibi daha oyunu bile bilmiyorum arkadaşlarımla oynamak istedim sadece. Gerçekten bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!