Youtuber haksızlığı dolandırıcılığı kural ihlalleri

• XXX SİTESİ YASAK İKEN NEDEN YOUTUBERLER REKLAMINI YAPARAK OYNUYOR ORDAN RAHATCA ALIŞVERİŞ YAPABİLİYOR ? GÖZ GÖRE GÖRE RASGELE SÖVEN ADAMA İNSİYYATİFLİ İKEN ONA SÖVENLER BAN YİYOR OYNCULARIN ALIŞVERİŞİ YASAK GAMERLERİN O SİTELERDEN REKLAM YAPIP PARA KAZANMALARI GAYET DOĞAL BU AYIRIMCILIK HAKSIZLIK ADALETSİZLİK NEDENDİR ?

• Merhabalar, öncelikle partnerliğimizde olan yayıncıların yayın anında herhangi bir oyuncu tarafından rahatsız edilmesi yönetim ekibinin almış olduğu kural gereğince cezai işlem sebebidir. Her yayıncının kendine özel sponsorları olabilir ve bu duruma yönetim ekibinin yani bizlerin karışma gibi bir lüksü yoktur, herhangi bir yayıncı oyun dışı ticaret veya xxx sitesi üzerinden illegal bir alım-satım yaptığı takdirde tüm hesapları süresiz olarak kapatılıp bilgisayar erişimi engellenir.

• YAYIN YAPMADIĞI HALDE YAYINDAYIM DİYEREK SİZLERİ KANDIRABİLİR YADA SİZ ONA GÖRE SADECE YAYINCI DİYEREK MUAMMELE YAPABİLİRSİNİZ BİZZAT DENEDİM ADAM YAYINDA OLMADIĞI HALDE 3 HESAPTAN DA YAZDIM VE DİREK OYUN GİRŞİ ENGELLENDİ BAŞKASINA HAKARET ETTİĞİMDE İSTE SADECE CHAT BAN AYRICA BİRÇOK YAYIN DIŞI FAALİYETLERİ DE VAR BİZZAT BAKMIYORSUNUZ . SPONSOR OLDUĞU SİTEDEN ÇATIR ÇATIR ALIP PARA KAZANIRKEN SPONSOR SİTELERİ DE ISENGAR ROHAN2 GONDOR GİBİ SERVERLERDE İLLEGAL YASAK OLDUĞU HALDE TİCARET YAPMAKTA .

• Görüntü kirliliği ve okunabilirlik açısından yazıları küçük yazarsanız sevinirim. Elinizde bizim serverimizde illegal satış veya alım yaptığına dair herhangi bir somut delil var ise forum üzerinden ya da discord adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek atarsanız gerekli cezai işlemleri uygularız.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!