Sv birleşimi

• Merhabalar, bilgisayar erişim yasaklarının kaldırılacağını ve 1. seviye ve 2. seviye cezai işlemlerde af getirilme kararı kesinleşmemiştir. Fakat, oyuncu taleplerine göre bu da yön değiştirilerek uygulanabilir.

-Detayları bir kaç gün içerisinde Forum sayfamız üzerinden sizler ile paylaşacağız.

• Tesekkurler bekliyoruz.

Merhabalar, bilgisayar erişim yasaklarının kaldırılacağını ve 1. seviye ve 2. seviye cezai işlemlerde af getirilme kararı kesinleşmemiştir. Fakat, oyuncu taleplerine göre bu da yön değiştirilerek uygulanabilir.

-Detayları bir kaç gün içerisinde Forum sayfamız üzerinden sizler ile paylaşacağız.

• Hangi cezai işlemlerin ki açılmayacak? ve bu ban affı isengard içinde geçerli mi ?

Ban affı ile kesin bir açıklama yapılacak fakat toplu olarak bir ban affı yapılabilir. Maç erişimi engellenen, 1. ve 2. uyarıyı almış hesaplar ban affına girecek. Fakat kesin bir durum değil.

• Ban affı ile kesin bir açıklama yapılacak fakat toplu olarak bir ban affı yapılabilir. Maç erişimi engellenen, 1. ve 2. uyarıyı almış hesaplar ban affına girecek. Fakat kesin bir durum değil.

yaklaşık 4 aydır gondorda yanlış pazar kurdugum icin ban yedim zamanındada görüşmeler yapmiştım ailla bey ile filan v.s birleşimde ban affı olursa açılır demişlerdi fakat kesin bilgi olmadigı icin bekliyorum hala insallah açılır :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!