Rohan2 MARC0S Yargı

• Bi taşla iki kuş vurma deyimi tam cuk diye bu videoya oturur diye düşünüyorum :)

YalnizAdam ful kavansit bi çara hiç yakışmayan bi durum bu ve dandik kavansitte değil itemleriniz 5-5 kavansit ama canavarlı itemlerle tek yiyende ne bileyim yani :)
    Kesinlikle 1-1 ws davetinde bulunacaksın ama birleşime kadar biraz toparlanman lazım mazallah topluda bi korlar hayalet vuruşu yerden kalkamazsın felan yazık olur :))

Herkese iyi forumlar...

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Shade ().

• Özütü yenilemeyi unutup afrodeath gibi bir çara yattığım için gerçekten çok üzgünüm.. Bu konuda hemfikiriz ancak damageyi bana vuruyor gibi burada konuşman ve sağda solda üzerimden prim yapmaya çalışman çok komik ufaklık gerçekten sesli güldürdün. :D
    Bu arada ben sana 1-1 ws davetinde falan bulunmayacağım seninle kaybedecek kadar değersiz bir vaktim yok. Ayrıca itemlerimiz bir değilse eğer kendine kafa tutacak başkasını bul yada loncamıza yeni aldığımız farmlık hesaplara gel ws deme. Gerçekten çok efsanesin komedyenlik falan yapsana sen. :D :D
    Belki zırhı görmek istersin diye şuraya ''güncel damagenle beraber'' bırakıyorum. :thumbup:

:P

Sevgi sadakatle, cesaret itibarla, ihanet intikamla ödüllendirilir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aule ().

• Şu adamlarına söyle yarın öbürgün savaş olacak o zamanda yardım istemesinler sizden. Metinlere vurmayı öğreteceğine karşıdaki adama vurmayı öğret derim yoksa böyle çarlarla hiç bişey yapamazsınız ki zaten ne yapsanızda o savaşta YENİLECEKSİNİZ :)

• Şu adamlarına söyle yarın öbürgün savaş olacak o zamanda yardım istemesinler sizden. Metinlere vurmayı öğreteceğine karşıdaki adama vurmayı öğret derim yoksa böyle çarlarla hiç bişey yapamazsınız ki zaten ne yapsanızda o savaşta YENİLECEKSİNİZ :)

Reach diye bir şaman vardı o da böyle söylemişti. :D Şu kısmı kayıtlarıma alayım video atarken etiket atarım tşkler. :P

• Kesinlikle atmalısın video ama videonun yüzde 99 u kesilmiş olacaktır eminimki güzel bi montaj yapparsın ona güveniyorum sana :)

• 15-20 dakikada bir içerden çıkıp çıkıp savaştığınız için benim kayıt programım o kadar uzun kayıt edemiyor mecburen kesiyorum sağ üstte saat ve tarihten bakabilirsin. :thumbup: Ama bir kardeşim bu konuda bir hayli uzman kendisine durumu iletirim sana istediğini verir. Ama bir daha konuşmamana karşılık. Eğer 15 dakikada bir çıkarak savaşacaksanız da burada kariyer yapmak için gider yapma sonra insanlar videodan sıkılmasın. :) Benimle muhatap olmak için garip yollara başvuruyorsun ama bu sana videonuzu atana kadar ki son yorumum. Etiket attığımda görüşürüz palavralarına devam edebilirsin. :whistling:

• Savaş sonrası zaten videoları izleyecez hiç merak etme savaş sonrasına kadar mümkünse muhattap olmayalım,ki zaten birleşimden bi iki gün sonrada sanmıyorum foruma girecek haliniz olsun :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!