Aile değerlerime hakaret

• Daha önce bu gibi postların altına defalarca aynı şeyi yazdım tekrar yazıcam ''Ya moruk adam buff luyken farm yapıyor gidip adamı kesiyosun daha sonrada adam sana küfür edince buraya fotograf (ss) kaydını atıp adamın ceza almasını bekliyosun. Hem suçlusun hemde güçlüsün anlamış degilim, suya atılan bir yag gibisin üste çıkmaya çalışman beni kudurtuyor.!''

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• Tam tersine ben buff'lu iken adam gelip bana daldı kesemedi devam etti bende kestim sonra böyle küfür etmeye başladı Ayrıca ben emek hırsızı değilim bunu da bilmeni isterim

Tam tersine ben buff'lu iken adam gelip bana daldı kesemedi devam etti bende kestim sonra böyle küfür etmeye başladı Ayrıca ben emek hırsızı değilim bunu da bilmeni isterim

Yanlış anlamam için kusuruma bakma kardeşim. İyi oyunlar

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• Daha önce bu gibi postların altına defalarca aynı şeyi yazdım tekrar yazıcam ''Ya moruk adam buff luyken farm yapıyor gidip adamı kesiyosun daha sonrada adam sana küfür edince buraya fotograf (ss) kaydını atıp adamın ceza almasını bekliyosun. Hem suçlusun hemde güçlüsün anlamış degilim, suya atılan bir yag gibisin üste çıkmaya çalışman beni kudurtuyor.!''

dostum o söylediğin şey suç sayılmıyor malesef savaş oyunuymuş burası o yüzden adamlar rahat rahat yapıyor yani gm arkadaşlar normal bir çar açıp kimseye fark ettirmeden 1 hafta farm yapsınlar bak bakalım o zaman bufflu kişiyi kesme cezası 1 gün ban yapmazlar mı bu bir suç sayılmayıca adamlar zevk için yapıyor özellikle artılı adamı gidip kesiyorlar uyuz ediyorlar ama elindn birşey gelmiyor savaş oyunu bu sağlam olan ezik olanı eziyor gibisinden cevaplar geliyor malesef ne yazııık kiii

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!