Ramazan etkinlikleri ve düzenlenmesi gereken bazı şeyler -- Vol2

• Ramazan başlayalı 14-15 gün oluyor ve biz oyuncular hala etkinlik beklemekten sıkıldık. Yaklaşık 2-3 hafta önce SuvariTV kanalında bu konu konuşuldu güncelleme olacak beklemede kalın denildi ve hala bekliyoruz sandık içerikleri değişicekti meley açılacaktı diye duyum almıştım falan filan ama bir gelişme göremiyoruz kazandığınız geri oyuncuları bir değişiklik yapmadan kazandınız. Geri kazandığınız oyuncuları kaybetmemek adına bir şey yapmıyorsunuz. Başka bir sorun olan metinlere atılan damageler büyülü ormanda metinlere 220k atarak 5 saniyede metin kesiyorum gerçekten yorucu olmaya başlıyor kısa sürede metinleriin canını arttırıp droplarını yükseltmek daha mantıklı olabilir. 30 dakikada 150 metin kesmekten sıkıldım şahsen.

Başka bir konu olan altın futbol topu eventi. Topların slotlardan değil metinlerden düşmesi daha adil olurdu çünkü çoğu kişi yeni çar açıp slotlara koyuyor tecrübeyi kapatıyor yeni çara verilen oto avı açıyorlar ve adil olmayan bir şekilde para kasıyorlar biz büyülü ormanda slotların yavaş gelmesinden ve fazla vurduğumuzdan dolayı faydalanamıyoruz.

Won Masası hakkında düşüncelerimde 2-3 haftadır oyuncuların şikayeti olduğu halde oyuncuların düşüncelerini takmadığınızdır 100 epin piyasası onun sayesinde de artıyor 100 epi 350wona koymak mantıksızlık geçen hafta 80 won olan ep şu an piyasası 180 200 won.

• Merhaba, geliştirici ekibinde birtakım problemler mevcut, en kısa sürede düzeltilip ramazan etkinliklerinin telafisi yapılacaktır, bundan şüpheniz olmasın. Büyülü ormandaki metinlere siz 220k vuruyorsunuz fakat 50k vuran da var 100k vuran da. Yine de bu konuyu ileteceğim, yapılabilecek bir iyileştirme varsa yapılacaktır. Futbol topu öneriniz dikkate alınacaktır. Won masası fiyat düzenlemeleri yapılmış olup güncellemeyle birlikte düzelecektir. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!