Oyunda bulunan eksiklikler ve öneriler.

• Maddeler halinde yazıyorum bazıları belki vardır görememiş ve farkedememiş olabilirim bildirirseniz sevinirim.
    1-Sandıklardan neler çıktığını görememek
    2-Oyunda bazı şeylerin sadece ep ile alınabilmesi droplarının olmaması ep fiyatlarının sürekli artmasını sağlıyor örneğin tılsımlar kostümler binekler en çok takıldığım manunun sadece ep ile alınabilmesi bunu sandık droplarına eklenmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
    3-Meleyin aktif olmaması yüzünden şu anlık benim seviyemdeki oyuncular sadece Jotun ve Razadör arasında gidip gidip geliyor bir şeyler yapamıyoruz gelişemiyoruz.
    4-Bossların güçsüz olduğunu düşünüyorum sadece bazıları çok fazla vuruyor onların farkındayım ama can yenilemeleri falan düzenlenebilir benim seviyemdeki oyuncular bosslara 2 kişi girildiği için 2 arkadaşla falan giriyorlar diye düşünüyorum ben bossları şahsen yan çar sokup tk başıma yapıyorum mecburiyetten ya bossların zorluğu arttırılmalı ya da girişler teke düşürülmeli. Bossları kesmekten zevk alamıyoruz aksi taktirde birlik beraberlik olmuyor.
    5-Metin sayılarının bir an önce arttırılması gerekiyor biz ch atarak metin kesmekten sıkıldık bunun düzenlenmesi için gelecek yamayı beklemek şart değil gibi.
    6-Yeni başlayan arkadaşlar için ork labirenti var deniliyor ama labirent taşlarının fiyatları 7-8won şu an yeni başlayan birinin 7-8 won kazanması çok da kolay olmasa gerek
    7-Boss Bilgisi sürekli olarak yanlış gösteriyor ve boss bilgisindeki yeniden doğma süreleri ve oyundaki doğma sürelerinin uyuşmadığını düşünüyorum.

• Arkadaş çok güzel yerlere değinmiş. Serverin gelişmesi açısından güzel şeyler yazdığını ve göz önüne alınması gerektiğini düşünüyorum. Gereği yapılsın lütfen.

• Merhaba, nesne marketteki çoğu şeyi oyun içerisinde elde edebilirsiniz, manu ve kostüm örneği vermişsiniz, mesela manuyu altın zodyak sandığından elde edebilirsiniz. Kostümlere alternatif olarak Azrail Kostümlerini kullanabilirsiniz. Tabii ki biz bunları çeşitlendireceğiz, iyileştirme yapacağız. Boss'ların zorluğu olarak, ekip ve beraber çalışmayı gerektiren bosslar da mevcut onlara yönelebilirsiniz. İlerleyen dönemde oyuna yeni bosslar da eklenecek, güncellemede zaten farkı anlayacaksınız. Önerileriniz tek tek incelenip dikkate alınacaktır. Geri bildirimleriniz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!