Nesne Market Ürünlerinin Yer Değişimi

• Öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.Gondor Serverinde Nynchunga İsimli Hesabı Oynuyorum.Nesne Markette bulunan Kaplan Kemiği Küpesi ve Ejder Kemiği Bilezik Ürünlerini Kullanmakta Zorluk Çekiyoruz.Muhafızlar ve Bekçiler Tılsımına İstinaden Bu itemler Geri Kalıyor.Bunun İçin Sizden bir Rica ve Öneride Bulunmak İstiyoruz.Bu Kaplan Kemiği Küpesi ve Ejder Kemiği Bilezik Ürünlerinin Ebedi Aşk Tılsımı ve Kem Göz Tılsımının Takılı Olduğu Bölgeye Takılmasını İstiyoruz.Size Sunmuş Olduğumuz bu Fikri Detaylı Bi Şeklilde İnceleyip en Doğru Kararı Vermenizi Rica Ediyoruz.İyi Çalışmalar Diliyorum.Selametle...

• Kesinlikle katılıyorum bu düşüncene bu konu hakkında GECEKONDU Loncası olarak bizde zorluklar ve sıkıntılar çekiyoruz umarım ilgi ve alaka görür bu konu bu fikrine ve düşüncene kesinlikle katılıyorum iyi oyunlar dilerim

• Bu konu üzerinde AHAD kardeşim Doğru bi tesbit yapmış ... kemikler şuan işlevsizdir bunları + boşluk veya aşk tılsımı gibi az deger katan ürünlerin yerlerine yerleştirilebilecek şekilde modernize edilirse daha memnun oluruz ...

• Bende önerimi sunmak istiyorum. Kaplan Kemiği Küpesi ve Ejder Kemiği Bilezik bu ürünlerin normalde taktıkca süresi işlemesi lazım ama takmasan bile süreleri çöp oluyor bu konu hakkında da bir düzenleme yapılabilir.
    envanter üzerinde ayrı bir söket açmak yerine Güneş özütü gibi nesneye sağ tıklayınca etkileri verebilcek şekilde ayarlanırsa daha hoş olabilir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!