Rohan Ekibi

• Oyuna Başladığım Zamandan Bu Zamana Kadar 3-4 Ay Kadar Bir Vakit Geçti. Daha Önce Bu Kadar Uzun Soluklu Bir Server'de Bulunmamıştım. Bonus Gamer'in YouTube'de Bir Videosu İle Başladığım Bu Server'de Hem Ekip Olarak Hemde Oyuncu Kadrosu Olarak Güzel İnsanlar Gördüm Ekibe Ayrıca Teşekkür Ediyorum Ki Gece Gündüz Demeden Ellerinden Geldiğince Yardımcı Oluyorlar Verilen Hizmetten Memnun Kalmayan Kişiler Olabilir. Ama Unutmamalıyız Ki Hiç Kimse Hiç Kimseyi Memnun Etmek Zorunda Değildir. Benim Herhangi Bir Şikayetim Ve Sorunum Yok Kimseyle.
    Bu Güne Kadarki Görmüş Olduğum Ekipler Arasında Gerçekten İşlerini Titizlikle Yapan İşine Önem Veren Güzel Bir Kadro Server Açık Olduğu Sürece Burada Kalmaya Devam Edeceğim. Uzun Yıllarda Kapanacakmış Gibi Görünmediği İçin Oyun Yönetim Kadrosunu Tebrik Ederim Şimdiye Kadarki En Uzun Süreli Açık Kalma Rekoruna Doğru Gidiyorlar Benzerlerinden Daha Güzel Ve Daha Anlamlı İşler Başarıyorlar. Oyuncuyu Dinleyip Oyuncuların Fikirlerine Saygı Gösterip Oyuna Yön Veren Bir Server Daha Önce Görmemiştim İlgili Ve Bilgili Kadroya Gönülden Başarı Ve Kolaylıklar Dilerim.

İyi Forumlar.

iyi Görevler.

• Merhabalar güzel görüşleriniz ve ifadeleriniz için ekibim adına teşekkür ederim.Her zaman oyuncuların görüşlerini dinleyip ona göre hareket etmeye elimizden geldiğince çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz.Bu güzel ifadeler için teşekkür ederim.İyi oyunlar dilerim.

• Merhaba, güzel düşünceleriniz için ekibim adına teşekkür ederim. Sizler oldukça biz buradayız, elimizden geldiğince de hız kesmeden devam edeceğiz.

İyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!