Ciddi anlamda bilgi istiyorum !

• Rohan2 destek ekibine,

Bildiğiniz üzere kulede Lusifer kesmek için kıyasıya rekabet içindeyiz, her kuleye 5 kişi giriyor kimisi serbeste alıyor kimisi yerden kaldırmıyor vs vs.. bunlar rekabet lafım yok bunlar olmazsa oyun oynanmaz zaten fakat cidden merak ettiğim birşey var bunu burda açmak istiyorum; Mühür katından sonra metinleri kırdıktan sonra harita düşüyor bunu envanterıne alan kişi açmıyor ve biz oyundan çıkana kadar afk kalıp kuleyi kitliyor kısaca. Bu oyun içi bir suç mu dün 1.5 saat adamla inatlaştım internetim gitti çıkmak zorunda kaldım. Eğer bu suçsa bunların ss ini çekip atacam ama eğer suç değilse bunu ben kendim de yapacam. Açıkcası bu konuyu buraya açmamın sebebi kendimi garantiye almak istememdir.

Saygılarımla iyi çalışmalar.

Resim alttadır. "ALEX01" isimli kişi kilidi aldı film izleyecem ben diye dalga geçiyor üstüne.

• Her kuleye çıkmamda aynı sorun yaşanıyor farklı bir sistem getirin böyle olmaz emek hırsızlığı bunun adı. hergün 5 saat kule yapıyorum 1 kere lusifer katını görebiliyorum varmı böyle bi adaletsizlik ? allta resimde başka birisinin daha anahtarı sakladığına dair ssi koydum.

• Merhaba, oyun içindeki rekabetlere müdahale etmiyoruz. Envanterinde haritayı bekletmesi kendi açısından bir strateji olabilir. Bu bir suç değildir. Fakat ilerleyen dönemlerde oyuncularımızı rahatlatmak adına kule için değişiklikler yapılabilir. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!