Geçmeyen simya

• ANTİKADAN MATA YAKUT ATIYORUM 4 DE 1 GECIYR ŞANSA 3DE1 MAT OLUYOR MAT TAN MITSIYE GEÇMIYOR MITSIDEN PARLAGA GECMIYOR 250 WON LUK ANTIKADIR MATTIR ALDIM ŞANSMIDIR BILINMEZ 1 TANE PARLAK MITSI 1 TANE MAT MITSI CIKARTABILDIM HERSEYIMDE WAR OYUNDAN IYICE SOGUDUM OYUN SONU GG ALLAHA EMANET. BB BEN BOLE BIR İŞ GÖRMEDIM ALLAHA EMANET.

• Merhaba, simya geçme oranları gayet normaldir. Emek bir sunucu oynadığınızı hatırlatmak isterim. Bizlerle vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun.

• GAYET BERBAT SIMYA GECME ORANLARI PAZAR KURMADA HAYLA SIKINTI VAR RAZADOR SANDIGNIN ICERIGIDE HAYLA AYNI HİÇBİR DÜZELTME GÖREMIYORUZ ? OYUNDAN SOGUMAMIZA HEPSI SEBEB. 250 WON ÇÖP OLDU 1 MAT MITSI 1 MITSI YAKUT CIKARTABILDIM 250 WONDAN ? GAYET IYI ORANLAR .

• Dediğim gibi emek bir sunucu oynuyorsunuz, zor olabilir bazı şeyler. İleride oranlarda değişiklik olma ihtimali varsa da şu an yeni bir sunucu için oranlarda bir sıkıntı görünmüyor. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

• SAMBA'ya katılıyorum, bence bunun emekle bir alakası yok, eğer server emek server'i ise emeğin karşılığını alabilmek için buradayız. 10 simyadan 1 tanesinin geçtiğini ve en son "Birdaha simya işine girmem" dediğimi hatırlıyorum. Bu yüzden COR'ların piyasası da düştü, artık rabet görmüyor ve bu gidişle ruh taşı gibi kolay satın alınabilen bir item haline gelecek COR.

• SAMBA'ya katılıyorum, bence bunun emekle bir alakası yok, eğer server emek server'i ise emeğin karşılığını alabilmek için buradayız. 10 simyadan 1 tanesinin geçtiğini ve en son "Birdaha simya işine girmem" dediğimi hatırlıyorum. Bu yüzden COR'ların piyasası da düştü, artık rabet görmüyor ve bu gidişle ruh taşı gibi kolay satın alınabilen bir item haline gelecek COR.

Yorum ve öneriler fazlası ile olduğun dan dolayı, konu toplantı sırasın da tartışmaya sürülecektir. Öneri ve görüşlerinize ihtiyacımız var!

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!