• Getirilen bakımla birlikte soğuma süresinin 5dk olduğunu söylediniz , generaller 1 saatte bir çıkıyor , insanlar zaten ejder önüne gelmiyor , birde 5 dakika soğuma süresi eklediniz bari 2-3 dakika yapın bu kadar oyuncuların canını sıkmayın. Biraz salın insanları...

Razadöre 8 kere giriyorum 8 indede oyundan atmaz ya lag problemide var.
    (Netimde bir sorun yok)

Catacomb hep aynı şeyler fiş miş.
    Bosslar tamamen 0 bide ejdere böyle saçma sistem yaptınız tşkler.

• Getirilen bakımla birlikte soğuma süresinin 5dk olduğunu söylediniz , generaller 1 saatte bir çıkıyor , insanlar zaten ejder önüne gelmiyor , birde 5 dakika soğuma süresi eklediniz bari 2-3 dakika yapın bu kadar oyuncuların canını sıkmayın. Biraz salın insanları...

Razadöre 8 kere giriyorum 8 indede oyundan atmaz ya lag problemide var.
    (Netimde bir sorun yok)

Catacomb hep aynı şeyler fiş miş.
    Bosslar tamamen 0 bide ejdere böyle saçma sistem yaptınız tşkler.

Razadör ile ilgili sorunlarınızı aşşağıda belirttiğim yöntemler ile en aza indirebilirsiniz.

• Rohan2FullClient klasörü içerisin de bulunan ".bin" dosyalarını tamamen silin.
    • Rohan2FullClient klasörü içerisin de bulunan "Pack" adlı klasöre girin. Ardın dan "Root" ve "Locale" adlı dosyaları silin. Tekrar oyuna giriş yapabilirsiniz.

Catabom içeriği değiştirilmiyeceğini defalarca dile getirdik.

Not: Forum avatarınız siyasi içerik barındırdığın dan dolayı değiştirmenizi rica ediyorum. Aksi halde hesabınız askıya alınır.

• Ejderha için olan soğuma süresi çok fazla , eziyet bu konu hakkındada biraz süre kısaltılması veya kaldırılması gerekiyor diye düşününüyorum sdevgiler. :)

Ejderha sorununu arkadaşım @Feitan not alacak'tır. Ek olarak ise, avatarınızı değiştiriniz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!