Bossların İşlevsizliği

• Ben oyundaki bütün emeğimi wslik item yerine hidra ve nemere için buz tılsımı dönüştürüp + basmaya harcadım hidrayı kesebiliyorum zodyağı kesebiliyorum ancak neden bu sandıklardan çıkan itemler ticarete konulmuyor 120 levelim bilgelik iksiri çıkıyor ne yapayım ben bilgeliği satamicaksam yansıtma bileti çıkıyor ticareti yok içinden çıkan ve satılan tek şey element tılsımları onun ihtimalide yüzde bir mi artık orası belli değil ben demiyorum ki bütün sandıklar tılsım atsın ama neden razador sandığından çıkan binek hidra sandığından çıkan binekten daha iyi o zaman ben neden emek verip hidra kesebilen daha iyi bir hesap yaptım bu sandıkların içerğini gerçekten güncellemeniz gerekiyor insanlar sıkıldı artık 10 kişi tek metine vurmaktan 95 olduğum günden beri metin kesiyorum ama neden yani nasıl bir metin sistemi bosslardan daha karlı olabilir ben 4 kişi hidra kesiyorum biletinin tanesi 10 w ancak aldığım 5 emiş kuşak içeriğindei itemler ticareti olsa yine iyi veya biletini başka bosslara da ekleyin sadece jotundan düşüyor ve şuan jotun bile kapalı

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!