{SGM]Ruling Sebepsiz Olarak Mesaj Engeli Atıp Discord'danda Engelledi

• Tüm Yetkililer İçin Bu Yazım Görev Arkadaşınızdır İllaki Koruyup Kollayacaksınız Ancak Bizde Bu Oyuna Emek Veren Herşeyden Kısıp Para Harcayan İnsanlarınız.Biz Sizlere Herhangi Bir Küfür Hakaret Terbiye Dışında Bir Cümle Kurmadığım Halde Bu Şekilde Mesaj Engeli Atılıp Discord Dışı Yapıyor Nerde Kaldı Bunun Karşılıklı Saygı Çerçevesi.Oyun Yetkilisi Olunabilir Elindeki Yetkileri İnsanlara Sıkıntısını Belirtildiğinde Engelleyip Büyüklenmekle Kullanılmaz Senin Bu Şekilde Hakkın Varsa Bizimde Hukuki Yasal Haklarımız Var Şu Küçük Şeyler İçin Hukuk Yolu Mu Uğraşalım. Para Yatırılıp Ep Alınmış Dekontları Mı Gösterelim Böyle Şeylerle İnsanları Oyundan Soğutmak Yerine Sabırla Cevap Vermek Daha Nezaketli Daha Köklü Bi Oyun Süreci Olur.Akıl Vermek Değil Amacım Ancak Bu Kadar Online Userli Bi Oyun'a Bu Şekilde Davranılarak Yazık Edilir.İnsanların Sorunlarını Dinlemek Ve Çözüm Sağlama Amaçlı Uğraşmak İçin Görev Yapıyorsun. İnsanların Sorularına Engel Atarak Discord Dışı Yaparak Karşılık Vermek İçin Değil. Söylediğim Gibi Discord'umun Açılmasını Ve Karşılıklı Terbiye İlgi İçerisinde Davranış Sağlanılmasını Talep Ediyorum...

• Merhaba sizlere discord engeli atılmadı sadece ben özel mesajları kapadım,discord'da canlı destek almaya devam edebilirsiniz. Pet sorunu ile ilgili gerekli düzenlemeler yapılmış olup güncelleme beklenmektedir. Güncellemenin verilme süresi tamamen sorunların çözümleriyle alakalıdır ve en kısa sürede verilecektir. Ayriyeten güncelleme verilene kadar pet ticareti yapmamanızı tekrar hatırlatıp iyi oyunlar dilerim.

• Siz Engel Atmadığınızı Söylüyorsunuz Doğrudur Ancak Sizinle Konuşmayı Bitirdikten Sonra Genel'den Yazımda Engel Yedim Direk Olarak Discord'dan Şuan Açıldı Siz Değilse Bi Başkası Attı O Zaman Engeli Ama Sebebini Halaa Öğrenmek Hakkımdır.Discord Engeli Neye Sebep Atıldı Açıklama Bekliyorum..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!