Oyun içi rahatsızlık

• https://resmim.net/preview/teMS5a.jpg Öncelikle screen shotta gözüktüğü gibi kendini youtuber sanan 3 5 aboneli kanal açan arkadaşların dramı ile başlamak isterim. Selamlar kanal açtım abone olun bende ep alayım tarzında binlerce kanal açılıyor bu tarz arkadaşlar gelip sırf kanalları olduğu için kendilerini egolu düşünüp seni kanalımda rezil edeceğim (2 kişi izler kendi arkadaşı) diyor KS atıp ölünce gmlere şikayet edeceğim diyor ve sonuç alamayacağının farkına varınca oyun içinde böyle aciz tehditlerle insanları kışkırtıp küfürler ettirmeye zorluyorlar ya hadi derdin benimle milletin oyun zevkini kaçırıp çözeceğim keseceğim demek ne gücü yettiğine kafa tutuyor arkadaş gerekenin yapılmasını talep ve arz ederim saygılar yönetim ekibi .

• Metin keserken serbest moddayken daldığım metine dalıp ölürsen bu benim hatam değildir senin üstünden prim yapılamaz o kapasitede değilsin maalesef POST'un altını kirletme .

• istediği ss i atabilir kurallara aykırı bir durum yok benimle birlikte 3-5 kişiyi serbest alıp kesti bende ss alıyorum yazdım ytb kanalımı attım ama paylaşmaya deymiyeceğini düşündüğüm için yaptığı şeyin aynısını onun adamlarına yapacağımı belirttim mevzu bu kadar şimdi istediği ss i yollasın peez :))

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!