Çar damage sıkıntısı

• Videosunu çektim damage gozukuyor itemlerde çarda damage baya düşük ayni itemler takili b.suralar la test ettim hepsi benden yüksek vuruyor oyun açıldığından beridir oyundayim 3 gunde 90 yaptim damage sorunu yüzünden ne kasabildim nede farm yapabildim kac gunum bosa gitti hevesim kalmadi yemin ediyorum herkesden geri kaldim

• Merhaba, hasarınızı arttırmak için canavar bonusunuzu arttırmanız ve simyalarınızı geliştirmeniz lazım. Bir sıkıntı görülmemekte, ilginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

• Videosunu çektim damage gozukuyor itemlerde çarda damage baya düşük ayni itemler takili b.suralar la test ettim hepsi benden yüksek vuruyor oyun açıldığından beridir oyundayim 3 gunde 90 yaptim damage sorunu yüzünden ne kasabildim nede farm yapabildim kac gunum bosa gitti hevesim kalmadi yemin ediyorum herkesden geri kaldim

Buff al üstümdeki kostümü nerden bulduysan derhal silip azrail kostümü ve başlığı al top eventini kaçırma muhakkak bir madalyonun olsun elindekinin evrimini yüksletmeye çalış ortalama 50 - 55 ort getir ruh içleri bile yok herşeyi geçtim cennet küpeyle farm yapmak nedir :D abanoz tak bari

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!