Hidra önü savaş ve kışkırtma

• Merhabalar oyunda azalan oyuncu sayısının getirdiği ws atacak adam bulamama durmunu gayet iyi anlıyorum lakin büyülü ormanda farm yapan birini kesmek yasakken hidra önünde bekleyen birini kesmek niye yasak değil buna anlam veremiyorum. Sizden ricam hidra önünün tekrar korumalı alana döndürülmesidir.

• Merhabalar oyunda azalan oyuncu sayısının getirdiği ws atacak adam bulamama durmunu gayet iyi anlıyorum lakin büyülü ormanda farm yapan birini kesmek yasakken hidra önünde bekleyen birini kesmek niye yasak değil buna anlam veremiyorum. Sizden ricam hidra önünün tekrar korumalı alana döndürülmesidir.

Büyülü orman da oyuncuyu öldürmek yasak değil ki :)

• Oyun içerisinde bir kaç oyuncu bana büyülü ormanda adam kestiği için kışkırtmadan ban yediğini iddia etti hadi bunu bir kenarıya koyalım daha 1 hafta önceye kadar smg'ler hidra önünde vurmak yasak v.b şeyler söylüyorlardı bugün ise vurmak serbest diyorlar bu tutumu değiştiren şey ne oldu? yani farm yapan oyuncular için söylüyorum servere yeni başlayan çok kişi var ben 1 aydır oynuyorum oyunu yeni sayılırım wslik dizen arkadaşlar 5 aydır oynuyorlar ben hem ws hem farm dizememki.

• Merhabalar. Büyülü ormanda ya da diğer farm haritalarında PvP mod açık olduğu sürece birbirini öldürmek vs. yasak asla değildir. Daha önce süreli cezalandırılan oyuncularımız kışkırtma ya da yönetimi hafife alma benzeri sebeplerden ceza almışlardır. Hidra önü olayına gelince. Daha önce bildiğin üzere karakterler ölü olsa da buff alabiliyorlardı. O durum düzeltilene kadar öldürmeyi yasakladık. O açığı kapattıktan sonra hidra önünde savaşı açtık. Hepimizin tutkunu olduğu Metin2 her şeyden önce bir savaş oyunudur. Bunu unutmadan oynamanızı rica ediyorum. İyi oyunlar dilerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!