İyileştirme Günlükleri: Öneri, Sorun ve İyileştirme Toplu Bildirim Konusu

• Efsun oranları inanılmaz zor trden daha düşük gelme olasılığı birde mordor ve erebor en kısa sürede birleştirilmeli

Son mesajımdan sonra bu postun başlık yazmak için 1 2 gün daha sabredeyim dedim ve gerçekten oyundan soğudum artık hocam o kadar haklısınız ki... Küpeye 10 yarı 10 kılıc 10 bıcak 10 çiftel 10 ok giriyorum efsun olarak tam 4 gündür bu efsun durmadı. Daha öncesinde 2 3 kez durdu ama duranların hepsi bu yazdığım şekildeydi diğerlerinin 15 olduğunu hiç görmedim. 600 bin efsunu geçti şu küpeye attığım ve halen yazdığım 5 efsundan kılıc bıcak ciftel veya ok savunması efsunlarından birinin bile 15 olmaması çok ilginç. Bugün efsun atarken bir ara oyunun donduğunu fark ettim ve 1 dakika filan oyun saati saymaya devam etsemesine rağmen oyun donmuştu ve o sırada efsun gelse muhtemelen kaçacaktı zaten. Nasıl olacak bilmiyorum ama bir küpe yüzünden gerçekten oyundan soğudum. Mordor piyasasını mahfediyorlar her geçen gün gereksiz yere fiyat arttırıyorlar. Örneğin adamın elinde 100 ep var ve 6 k diyor fiyat olarak halbuki 6 k olsa piyasadaki tüm itemlerin fiyatı artacak ve zararlı çıkacan ancak bunun farkında değil. Dolayısıyla bu durumdan efsun nesneleride etkilendi ve 3. seviye 200 lü efsun nesnesine adam 12 won fiyat çekiyor şaka gibi piyasada efsunda kalmadı 3 karakter dolusu efsun nesnem vardı 6 itemin efsunlarını yakaladım 2 karakter dolusu efsun sadece küpeye gitti. Gerçekten sinir bozucu.

• Ek olarak zodyak tapınağına aynı bilgisayardan maksimum 2 karakterle girilmesi hakkında bir düzeltme yapılmasını defalarca talep ettim ve bu konudan sıkıntı yaşayan tek kişi olmadığımı fark ettim. Zodyak farmıyla para kasmaya çalışan birçok arkadaşım zodyak güncellemesinden sonra ya ara verdi ya oyunu bıraktı. Nihayetinde kendi adıma en son yaşadığım olaydan bahsetmek isterim. Aragonit zodyak yay yapacağım ve dönüşüm itemlerini göz önünde bulundurursak kişisel fikrim kavansit iç item dönüşümü şuan daha kolay. Adamlar 1 adet zodyak tılsımına 300 won diyor. Ep ile aragonit item yapma fikride açıkcası bana komik geliyor. 12 karakterle girmek dediğim gibi abartılı olabilir ancak en az 5 karakter olmalı bence. En azından sabahtan akşama kadar farm yapabilen biri, zodyak farmı yaptığında bunun karşılığını almalı ve herhangi bir aragonit zırh veya silahı kendi elde ettiği dönüşüm itemleriyle yapabilmeli. 200 sandıktan şansa bağlı olarak her dönüşüm malzemesinden 5 6 tane attığını düşünsek ve bir kişi günlük 10 tur zodyak yapsa , günlük kazanacağı 20 sandıkla herhangi bir aragonit itemin dönüşümü ne kadar sürer siz hesap edin. Lütfen zodyak tapınağı ile ilgili düzenleme yapılsın. Saygılarımla.

• Önerileriniz ve bildirimleriniz not alınıyor, konu güncel. Uygun gördüğümüz bir kaç konuyu ele aldık sonraki güncelleme paketi içeriğinde olacak. Bugün güncelleme paketinin bu haftaki kısmı için konu açılacaktır.

• Önerileriniz ve bildirimleriniz not alınıyor, konu güncel. Uygun gördüğümüz bir kaç konuyu ele aldık sonraki güncelleme paketi içeriğinde olacak. Bugün güncelleme paketinin bu haftaki kısmı için konu açılacaktır.

EREBOR OYUNCUSUYUM ŞUAN EREBORDA OYUNCU KALMAMIŞ DURUMDA HERKES BİRLEŞİMİ BEKLİYO BİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA KİMSE OYUNA GİRMİYO BEN DAHİL MORDORADA BAKTIM ORASIDA EREBORDAN AŞŞA KALIR YANI YOK HER 2 TARAFTA BİRLEŞİMİ İSTİYO BU YAZILANLARI DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ FORUMLAR.

• EREBOR OYUNCUSUYUM ŞUAN EREBORDA OYUNCU KALMAMIŞ DURUMDA HERKES BİRLEŞİMİ BEKLİYO BİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA KİMSE OYUNA GİRMİYO BEN DAHİL MORDORADA BAKTIM ORASIDA EREBORDAN AŞŞA KALIR YANI YOK HER 2 TARAFTA BİRLEŞİMİ İSTİYO BU YAZILANLARI DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ FORUMLAR.

Server geçiş biletleriyle ilgili konuyu inceleyebilirsiniz; Güncelleme İçeriği: 5.3, Yeni Arındırma, Geçiş Bileti ve Yenilikler

• EREBOR OYUNCUSUYUM ŞUAN EREBORDA OYUNCU KALMAMIŞ DURUMDA HERKES BİRLEŞİMİ BEKLİYO BİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA KİMSE OYUNA GİRMİYO BEN DAHİL MORDORADA BAKTIM ORASIDA EREBORDAN AŞŞA KALIR YANI YOK HER 2 TARAFTA BİRLEŞİMİ İSTİYO BU YAZILANLARI DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ FORUMLAR.

EREBOR SERVERINDA ÇOK CİDDİ ANLAMDA OYUNDAN ATMA OYUNDA KASMA PROBLEMLERİ MEVCUT,SV BİRLEŞİMİ OLMASADA OLUR YALNIZ LÜTFEN BU PROBLEMLERİ DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM,İYİ ÇALIŞMALAR ..

• Oyunda karakter silmeler neden aktif değil? Ayrıca maplarda kesilen metinlerden itemleri oto toplama ile neden tam olarak alamıyoruz. Her kesilen metinden sonra item almak için beklemek gerekiyor bu duruma bir çözüm düşünülüyor mu?

• Oyunda karakter silmeler neden aktif değil? Ayrıca maplarda kesilen metinlerden itemleri oto toplama ile neden tam olarak alamıyoruz. Her kesilen metinden sonra item almak için beklemek gerekiyor bu duruma bir çözüm düşünülüyor mu?

Evet arkadaşa katılıyorum ısengard açılmadan önce böyle bir sorun yoktu en kısa sürede düzeltilsin lütfen

Hocam sürekli aynı konu üzerinden ilerlemek istemiyorum ancak yaşadığım bir durum üzerinden örnek vererek gerçekten oyuncular için sıkıntı olan bir durumu tekrar dile getirmek istiyorum. Aragonit yay dönüştürüp + basacağım. Kırmızı ejderha sandukasının 50 adedini mordorda 400 wona kurmuşlar. Zodyak yaparken aynı bilgisayardan 2 hesapla giriliyor ve 100 sandık açtığınızda ortalama kaç sanduka çıktığını biliyorsunuz. Altın zodyak sandıklarını 120 wondan kurmuşlar ve alıp, +9 aragonit basacak kadar kırmızı sanduka ve dönüşüm malzemesi çıkarmaya çalıştığınızı bir kez düşünmenizi istiyorum. Mordor her geçen gün oyuncu kaybediyor. Zodyak tılsımı isimli eşyayı 2 3 gündür satana dahi raslamadım. Zodyak farmını suistimal edenleri ve şuanki durumu göz önünde bulundurarak lütfen aynı bilgisayardan yapılan giriş sayısında bir düzenleme yapın ve lütfen eğer yazdıklarımı kayda değer görüyorsanız lütfen hızlı olsun. Çünkü sorunu yaşayan tek kişi ben değilim. Örneğin zodyakta karakter atanlar tekrar giremezse bu bir önleyici olabilir suistimal edenlere karşı. Ancak tekrar tekrar yinelediğim gibi 2 karakter ile şuan bir aragonit dönüşümü yapan adam kendini kara ejder dönüşümü yapıyor gibi bir psikolojiye sokuyor. İtemin fiyatını geçtim, aradığım itemi satan dahi yok. Lütfen artık bir düzenleme yapılsın zodyak tapınağına giriş ile ilgili. Saygılarımla.

• Şebnem yapımları çok uğraştırıyor oyuncuları, konuştuğum herkes şebnem yapımının bu kadar uğraştırıcı ve zor olmasından şikayetçi.
    İlgilerinize..

or oyuncuları, konuştuğum herkes şebnem yapımının bu kadar uğraştırıcı ve zor olmasından şikayetçi.

Kesinlikle haklısın şebnem yapalım derken oyunu bırakacak seviyeye geldim :D

Bu arada benimde bir önerim olacak. Biz severek oynadığımız bu server'da çalıştığımızdan dolayı pek vakit bulup giremiyoruz sadece akşam saatlerinde online oluyoruz. EP ile nazar tılsımı vs. gibi itemleri almayı düşünüyorum fakat ben oyunda fazla zaman geçirmediğim için pek sıcak bakmıyorum. 7 gün yerine sadece aktif olunan sürede gitse süreleri örnek veriyorum 2-3 gün olsa daha yararlı olacaktır böyle itemleri oyuncular daha aktif kullanabilir. Bununla ilgili başka önerileri olan arkadaşlarda görüş bildirirse düşünülebilir.

• Silinen wonların iadesiyle ilgili açıklama yapılmadı hala gece gündüz hidra zodyak yaptım wonum silindi 1 ay oldu herkes kara ejdere geçti ben hala kavansitlerimi 5te5 yapamadım şu won iadeleri artık yapılsın id ve karakter ismim alındı 1 aydır ses yok incelenemedi mi hala?

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!