Arzey0

• BENİM HESABIM BANLANDI DURDUK YERE HİÇ BİR KANITTA YOK Bİ ADAM PARASIYLA BÜSSÜRÜ İTEM SATTI GMYİM FALAN DEDİ EN SON BENİ ARIYORLAR DEDİ ONDAN PARAYLA İTEM ALDIM DİYE BANLANDIYSAM. NERDEN BİLEBİLİRİM KANITINIZ VARMI BENİM O HESABIMDA 4000W YE YAKIN İTEM PARA VARDI VE GERÇEKTEN ZAMAN EMEK HARCIYORUM İLGİLENMİYORSUNUZ Bİ TANEDE PETİM KAYBOLDU SİZİN AÇIGINIZ YÜZÜNE O KADAR EMEK VAR ARAŞTIRIN NE YAPMIŞIM EĞER AÇILMAZ KANIT GÖSTERMEZSENİZ SAVCILIĞA GİDİP SUÇ DUYURUNDA BULUNUCAM EMEK VERİYORUZ O KADAR YAZIK GÜNAH YA

• Parayla item aldım derken oyun içi won olarak mı aldın yoksa gerçek nakit olarak mı aldın nakit olarak alışveriş yaptıysan eğer bu yasak zaten nerden bilebilirim felan diye bir surum söz konusu değil tüm pvp serverler dahil Metin2 TR'de bile bu şekilde işler kurallar oyun dışı alışveriş yapmak yasaktır zaten bu ortaya çıktıysa banlanmışsındır geçmiş olsun gerekli açıklamayı yakın zaman da yaparlar.

• ben oyun içi won olarak bi adamla en son ticaret yaptım elindeki itemleri aldım uygun fiyata en son ben gmyim atılıcam al bunları dedi parasını verdim aldım bunun için ban yediysem adam won olarak sattı benim çarım neden banlanmış ben bunu öğrenmek istiyorum ne dış ticaret yaptım ne başka birşey yüklü bi won vardı hesabımda banlandı haksız yere bu yüzden banlandıysam suç duyurusunda bulunucam eğer kanıt resim birşey göstermezlerse çünkü emek veriyoruz ee petim kayboldu kaç wonluk oyunda emek var yok ortada vermediniz banlanıyor ilgilenen yok gidicem suç duyurusnda bulunucam. Dış ticaret falan değil won olarak adamdan aldım itemleri

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!