Genel Ban Affı HK.

• YENİ

Selam.

Rohan S1-S2-S3 sunucuları (tüm birleşimi kapsayan sunucular) ban affı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biliyorsunuz ki birleşimli sunucularda oyuncu yok. Çoğu oyuncunun yasaklı olması ve 2022 tarihinden bu yana ban affının çıkmaması sizce doğru mu? Üstünden 2 yıl geçmiş. Bu konu hakkında Düşüncelerinizi merak ediyorum. Teşekkür ederim.

• YENİ

Merhabalar,
    Genel ban affı söz konusu değildir. İhlal gerçekleştiren hesapların en son Gondor sunucumuzun Erebor sunucumuzla birleşimi esnasında bilgisayar erişim engeli olan hesapların engelleri kaldırıldı.
    2022 yılında dizilen gelişim yapılan bir hesap şu an hali hazır başlayan bir oyuncu için zor bir hedef değildir. Dilerseniz tekrardan oyuna başlayabilirsiniz.

• YENİ

Merhabalar,
    Genel ban affı söz konusu değildir. İhlal gerçekleştiren hesapların en son Gondor sunucumuzun Erebor sunucumuzla birleşimi esnasında bilgisayar erişim engeli olan hesapların engelleri kaldırıldı.
    2022 yılında dizilen gelişim yapılan bir hesap şu an hali hazır başlayan bir oyuncu için zor bir hedef değildir. Dilerseniz tekrardan oyuna başlayabilirsiniz.

Hayır. Benim hesabım yasaklı değil, ben sadece bu konuyla alakalı düşünceleri merak ettiğim için konu açtım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!