Erobor "Korkaklar Yardım Çağırır"19.03.2022

• Oyun ile gerçek hayatı bu kadar karıştırmayınız.Ölüm var unutmayınız.
    Biz her gün ne duruşmalara giriyoruz,ne tür olay,insanlar ile karşılaşıyoruz söylediğin şeyleri zamanında tecrübe etmişsib, emin ol ki aynı şeyleri benle vs atarken de yaşayacaksınız

Diğer konularda cevap verme gereği bile yok düşüncelerin ile yazdıkların uyuşmuyor. Görünen köy klavuz istemez.

videoda görünüyor ki büyümene çok var :)

• @Snefru
    Bir zamanlar Surasız- lykansız gezemez,Gelemezdin

Şimdilerde Zaman zaman yanında okçusuz
    zaman zaman çift el siz gelemez oldun ez cümle GELEMEZSİN...

Gercek vurdugun damageler: 06:23 dk 08:44dk - Yediğin damageler: 04:38 dk 07:16dk, 03:25 Dk 05:25 Dk

Yediğin damageler : 02:46 dk ve sonunda yaşamın da yetmediği yer: 00:43 :(

• 1v1 atalım diye boşa demiyorum arkadaşım loncanda 2 tane zihinsel sayısını bilmediğim kadar sura 2 tane ninja 1 tane şaman var bence böyle konuşma insanlar senin yanında savaşmak istemiyor :)

HEMEN ŞİMDİ KİMSE OLMADAN 1V1 ATALIM MADEM KALABALIĞI SEVMİYORSUN :(

• @Snefru
    İnsanlar sizler ile uğraşmak zamanını sizle harcamak istemiyor...oyununa girip farmını,sohbetini yapıyor.
    En güzel yaptığınız şeylerden biri mesnetsiz iddialarınız ile karşınızda dimdik duranları dağıtmak için çabalarınız.

Edorasta ta başlayıp,Birleşmeden sonra Tam bir sene oldu; ne zaman size karşı birlik oluştu, dağıtmak için çabaladınız...

Allahın bildiğini kuldan saklanmaz, açıkçası sizi tanıyan herkesin bildiğini dile getireyim;

Angry,KARGIN,ASİL(loncam)lord,sayısız lonca ve oyuncular mevcut lonca arkadaslarımızın güncel olarak bir kısmının oyunu bırakma ve ara verme sebebi sizsiniz; “dişe diş savaştığınız için değil” insanları oyundan soğutmak için sözlü beyanlarınız, oyun içerisinde kışkırtmalarınız,oyun içerisinde seviyesinin artmasını engelemek için girişimler, elit itemleri başkaları almasın diye ihtiyaç olmamasına karşın fazladan itemleri toplamanız buraya eklemediğim bir takım şeyler...

Peki sonra ne oluyor,
    Birleşmeden önce savaşacak kimse kalmayınca discorttan savasmak icin ısrarlı cagırılar...

• envanterinde her videoda 20 tane kolye oluyor bence gayette itemin var gibi kimse engel olamıyor gibi almana :)

• ayrıca özünü bulduğuna sevindim zira bozmaya çalışıyorsunuz falan dediğin insanların hidra önünde olmadan savaşa gelmediğin günleri biliyorum senin bilmem kaç tane lonca değiştirdikten sonra bu yazıyı yazıp 3 bayrak değiştirip aylarca özünü araman senin adına harika bir şey olsa gerek

IZODİACI -ASiL LONCASI -2- Ederostan bu yana Sevgi ve Saygı ile..

• Sizin dönüm noktası 2021 Şubat- mart ayları Edorastan Lonca halinde sarı bayrak olarak geldiğimizde aynı bayrak olmamız.
    O dönem savaşlarda “Agnry , şuan ki loncam TTB ile aynı bayrak olmuş,”TTB arkadaslarımın teklifini kabul etmiş olsa idik, sayı ve karakter üstünlüğü olarak belkide oyunu bırakanlar Angry diğer lonca üyeleri olmayacaklardı.
    2021 yılındaki “Ereborun dönüm noktası.”

“Siz nerde iseniz karşısınızdayım” demiştim 2021 yılı yaz ayında hala daha geçerlidir. O nedenle “bayrak değiştirme zorunluluğum size bağlı”
    Asil loncamdaki Kardeşlerimi serbest alıp yoharada kastırmadınız günleri de unutmadık.

1-1 vs miz için ;
    32 atak 27 hp petiniz tadına bak şuanda petinin üstünlüğünü kabul ediyorum, (yüzde 2.4 atak yüzde 2.5 hp farkın var)

Petteki Yüzde 27 hp; örnek ile 70 bin Hp de 18.900 hp eder, petlerdeki hp 2.5 fark ise 1.750 hp fark eder eder.

Bu cesaretinizi de SV DEKİ eski petlerin gelemeyeceğine veriyorum ^^

O yüzden şartları eşitlemek için ep kuponu cüzdanımı ağzını açtım.
    Vs de “Öyle ufak özellikler fark edecek ki mesela (zırh hp 500 eksik,kolye hp 500 gibi) ama güzel bir vs olacak ;)

• Biraz ufak atta yemesinler bari dediğin zamanlar bende senin loncanda idim gelip kimse beni kesmedi nasıl oluyor bu iş sanki bir tık atıyorsun gibi elinde kanıt varsa madem serbest alıp kesmişler diye göster burda kanıtın yoksa fazla uzatmanın anlamı yok yani o dönemler bende loncada idim kasıyordum kimse gelip beni kesmedi

• loncanda 2 tane üye vardı kasılan ikiside lv lerini kasana kadar sorun yaşamadı emincim birisi gaffar ikincisi recep recep şuan bizimle ki kesmedim gaffar 11 oldu sonrada oyundan çıktı adam tekrardan geldiğinde selamlaşıp görüştük senin yanında sadece bir ninja vardı oda oyunu bırakınca tek basına kaldın yanındaki 2 kişi senin hakkında zaten olumsuz düşünüyordu inan bana :)

biz sen bizim yanımızda savaş diye ölmüyorduk sen biz oldukça savaşıyordun bunu hiç bir zaman unutma ben hazırım senin olup olmaman seni ilgilendiriyor hem toplu savaşa hazırım hem 1v1 e sen kendi adına düşün :)

<censored> ŞEKİLDE KONUŞAYIM ÖYLEYSE BUNDAN 9 AY ÖNCE ELDİVENİN YOKTU ( BEN ELDİVENİ 5K EPE YAPTIM SEN 2K EPE ) BİLEZİKLİ AURAN YOKTU ( BEN 5K EPE YAPTIM SEN 3K EPE ) HİÇ BİR ŞEYİN YOKTU ( SEN BOZUK İTEMLERİN HAYALİNİ KURARKEN BEN İTEMLERİ BOZUP EFSUN AYARLIYORDUM :) ) BENDE OZAMANDA BU EŞYALAAR VARDI DEVAMINI EKLİYORUM AMA SEN EKSİKLERİNİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞIYORSUN VE BUNLARI EŞYALAR UCUZLADIKÇA YAPABİLİYORSUN BU NE DEMEK OLUYOR BİLİYOR MUSUN SEN İTEM SAHİBİ OLMUYORSUN PİYASA UCUZLUYOR OLUYOR :))))))) BEN SANA DÜELLO TEKLİFİ YAPTIKTAN 12 AY SONRA SEN BU DÜELLOYU KABUL EDİP BİRDE BANA O KADAR ZAMAN SONRA KAYBEDERSEN İNAN BANA ÜZÜLÜRÜM EMİN O KADAR ZAMAN BOYUNCA BEKLEYİPTE KAYBETMEK <censored> EMİN SANA :)

BİZİM KARŞIMIZDA MI OLCAKTIN HEP 3 TANE EP KARŞILIĞI İTEM ALDIĞIN GECE TAM 2 SAAT BOYUNCA PAZARLIK EDİP SÜREKLİ GİDİP GELDİĞİNİDE HATIRLIYOR MUSUN EMİN SÜREKLİ BİRİSİ GELİP BİRİSİ GİDİP BİR GELİP BİR GİDİP PAZARLIK EDE EDE DİŞİNDEN TIRNAĞINDAN ARTIRDIĞIN SÖZDE EPLERLE BİRŞEY YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİĞİNİ :) NEYSE EMİN HER ZAMAN KARŞIMIZDASIN AMA UNUTMA BİZİM ENVANTERİMİZDEKİ ARTIK İTEMLERLE ÇAR DİZİYORSUN İYİ OYUNLAR ASLAN PARÇASI İTEMLERİN TANESİ 500 EPE DÜŞTÜĞÜNDE 1V1 WS ATABİLİCEK ÇAR DİZERSİN UMARIM BEN TANESİ 3.000 EPKEN DİZDİM AKLINDA OLSUN :) BEKLE BABAM BEKLE ;) PİYASA UCUZLUYOR EMİN HAYT YAVRUMM

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!