Besle hacıyı oysun gözünü...

• Bu kadar basit bir oyunda bile birazcık güce sahip olduğunu düşünüp güç zehirlenmesi yaşayan arkadaşlar, bunun sadece bir oyun olduğunu unutmamak lazım. Size o kadar yardım etmişken çıkarcılar demeniz, herkese salça olup hakaret etmeniz, yalanlarınız, A1 Türkçenizle insanları aşağılamaya çalışmanız hatta ben sizin tanrınızım diye ortalıkta dolaşmanız... Sadece yazık diyorum. Savaş oyunu elbette savaşacağız ama edilen hakaretler, baş edemeyince söylenen cinsiyetçi sözler hatta küfürler... Küfürlerinize kendi üslubumla cevap veriyorum; oynat bakalım.
    Son olarak:
    "I'm a :saint: :saint: :saint: woman, baby, that's right! "

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• Doğal olarak "Sen yaptığın her şeyi koz olarak kullanmak için kayıt altına mı alıyorsun?" gibi düşünenler olabilir. İlahi bir şeyler mi olmuş ne olmuşsa artık o gün ekran kaydı 12 saat boyunca açık kalmış. :huh:
    https://prnt.sc/23xztig

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!