ACIMAMM EREBOR BÖLÜMÜ

• sürekli bir şekilde oyunda birisine sinirlendiğinde ACIMAMM adlı hesaba girip xlJAGUARlx hesabının yan hesabı olan bu şahıs farklı şekillerde insanları tahrik edip ban yemeyecek laflarla insanları aşağılamaya çalışıyor ve bu durum genel sohbetten yapılarak tüm insanların gördüğü yeri meşgul edercesine umarsızca devam ediyor. lütfen gereği yapılırsa sevinirim
    nasıl olsa yan hesap cevher kazdığım hesap diyerek rahatca konuşuyor :) tek bende değil videoda gördüğünüz gibi bir kaç farklı insanada hakaretler ediyor

--

bu videoda da oyundaki basit bir kostümden yola çıkarak kendi cinsiyetim olan erkek cinsiyetini giydiğin etek yakışmış diyerek kadın cinsiyeti ile aşağılamaya çalışıyor ve bunu genel sohbetten yazarak algı oluşturmaya çalışıyor böylesine çirkin bir hareketi yan hesaptan yaparak rahatca ağzını yaya yaya konuşuyor cezası verilirse memnun kalırım.

Tekrar söylüyorum xlJAGUARlx ın yan hesabı ACIMAMM yan hesap rahatlığı ile bu denli konuşabiliyor..

• umarım zaman aşımına uğradığından işlem yapamıyoruz gibi bir yanıt vermezsiniz çünkü bu sizin sorumluluğunuzda ben videoyu olabildiğince hızlı bir şekilde paylaştım.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!