Erebor gelecek olan güncellemeler ile ilgili öneri

• Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Oyunu geliştirmeye yönelik yöneticilerin çalıştığı duyumunu aldım. Öneri olarak gelecek güncellemeler ile ilgili fikir vermek istedim. Birinci olarak simya sistemi hakkında olucak önerim son seviye mitsi değilde 2 seviye daha geliştirilebilir simya sistemi olabilir. Wİ - Kİ nin düzenlenmesi gerek bazı eşyaların nereden elde edileceğini bulamıyoruz konuya ek olarak oyun içinede Wİ Kİ konması kanaatindeyim arama butonlu Wİ Kİ ler var oyun içine itemi yazıyorsun tak nerden düştüğü hangi sandıkdann elde edildigi çıkıyor. Üçüncü olarak petler ile ilgili gelişme yapılabilir örneğin pet seviyeleri 250 seviyeye kadar yükseltilebilir olabilir. Dördüncü olarak önerebileceğim yenilik skiller üzerine olucak. skiller son seviye sage değilde daha 1 üst seviyeye daha yükseltilebilir örneğin S1 S2 S3 ... L yapabilirsiniz skilleri. Önerileri dikkate alırsanız sevinirim umarım gelecek olan güncelleme ile oyun daha zevkli olur iyi çalışmalar diliyorum.

• arkadaş galiba kısaca 55 120 fileslerin de ki gibi olmasını istiyor svnin bence arkadaşın dediklerini yapmak şuan için erken zaten şuan ki durumda bile rohan çok zor bir sv. Simyaların 2 üstünün gelmesi veya skillerin s in üstüne cıkarılmasının oyuncu kaybına yol açacağı görüşündeyim.

• Cevabın için teşekkür ederim hocam. Zaten benim düşüncemde öyle birden bire gelmesi değil güncellemenin kademe kademe arttırılmasından yanayım bende birden olucak iş değil.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!