Cikolata tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle selamlar sayın yöneticilerim birleşmeden dolayı mutlu olduğumuzu dile getirmek isterim umarım daha iyi oyun deneyimleri yaşayacağız rohan2 de. Sorun şu ki NEMERE kulesinde oyundan attıktan sonra tekrar giriş yapmayı ve 5 dakika doldu giriş yapılamaz hatası aldım halbuki oyun atar atmaz giriş sağlamaya çalıştım kontrol ederseniz sevinirim. Bir husus olarakda malum birleşimden sonra boss dönenlerin sayısı fazlalaştı ve JOTUN a giriş yapabilmek için birisi girdikten 30 dakika sonra giriş sağlanabiliyor buda haliyle çok sıkıcı oluyor malum süre biraz kısaltılabilir veya tamamen kaldırılabilir. İyi çalışmalar mutlu geceler dilerim.

Sayın modum çeşitlilik biraz artırılabilir bence. Bi kaç x serverde görmüştüm 25 e yakın hava ve zemin seçenekleri vardı ve oyuna çok hoş bi renk katıyordu böyle bişey düşünür müsünüz acaba bilmiyorum.

Oyun seçeneklerine ek olarak çeşitli hava ve zemin seçenekleri eklenebilir. Böylelikle oyun rutin sıkıcılığından kurtulup biraz renklenmiş olacaktır. Herhangi bir faydası yok biliyorum fakat oyun açısından güzel olucaktır diye düşünüyorum. İyi çalışmalar.

Bazı canavar ve str veren yüzükler, Silah kostümleri, başlıklar, ve kostümlerin tümü ticarete açılmalı sandıklardan çıkan bazı kostümler ve yüzükler satılmıyor ve çöp olup gidiyor hem düşük leveller için hemde gelişim adına hepsinin ticarete açık olmasını öneriyorum. Katılan arkadaşlar var ise yorumda belirtebilir.[/b]

Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Oyunu geliştirmeye yönelik yöneticilerin çalıştığı duyumunu aldım. Öneri olarak gelecek güncellemeler ile ilgili fikir vermek istedim. Birinci olarak simya sistemi hakkında olucak önerim son seviye mitsi değilde 2 seviye daha geliştirilebilir simya sistemi olabilir. Wİ - Kİ nin düzenlenmesi gerek bazı eşyaların nereden elde edileceğini bulamıyoruz konuya ek olarak oyun içinede Wİ Kİ konması kanaatindeyim arama butonlu Wİ Kİ ler var oyun içine itemi yazıyorsun tak nerden düştüğü hangi sandıkdann elde edildigi çıkıyor. Üçüncü olarak petler ile ilgili gelişme yapılabilir örneğin pet seviyeleri 250 seviyeye kadar yükseltilebilir olabilir. Dördüncü olarak önerebileceğim yenilik skiller üzerine olucak. skiller son seviye sage değilde daha 1 üst seviyeye daha yükseltilebilir örneğin S1 S2 S3 ... L yapabilirsiniz skilleri. Önerileri dikkate alırsanız sevinirim umarım gelecek olan güncelleme ile oyun daha zevkli olur iyi çalışmalar diliyorum.

Öncelikle herkese iyi oyunlar dilerim. Oyunu geliştirmeye yönelik yöneticilerin çalıştığı duyumunu aldım. Öneri olarak gelecek güncellemeler ile ilgili fikir vermek istedim. Birinci olarak simya sistemi hakkında olucak önerim son seviye mitsi değilde 2 seviye daha geliştirilebilir simya sistemi olabilir. Wİ - Kİ nin düzenlenmesi gerek bazı eşyaların nereden elde edileceğini bulamıyoruz konuya ek olarak oyun içinede Wİ Kİ konması kanaatindeyim arama butonlu Wİ Kİ ler var oyun içine itemi yazıyorsun tak nerden düştüğü hangi sandıkdann elde edildigi çıkıyor. Üçüncü olarak petler ile ilgili gelişme yapılabilir örneğin pet seviyeleri 250 seviyeye kadar yükseltilebilir olabilir. Dördüncü olarak önerebileceğim yenilik skiller üzerine olucak. skiller son seviye sage değilde daha 1 üst seviyeye daha yükseltilebilir örneğin S1 S2 S3 ... L yapabilirsiniz skilleri. Önerileri dikkate alırsanız sevinirim umarım gelecek olan güncelleme ile oyun daha zevkli olur iyi çalışmalar diliyorum.

ÖNCELİKLE HERKESE İYİ OYUNLAR DİLERİM. OYUNU GELİŞTİRMEYE YÖNELİK YÖNETİCİLERİN ÇALIŞTIĞI DUYUMUNU ALDIM. ÖNERİ OLARAK GELECEK OLAN GÜNCELLEME İLE İLGİLİ FİKİR VERMEK İSTEDİM. SİMYA SİSTEMİ SON SEVİYE MİTSİ DEĞİLDE 2 SEVİYE DAHA GELİŞTİRİLEBİLİR OLABİLİR. Wİ-Kİ ' NİN DÜZENLENMESİ GEREK BAZI EŞYALARIN NERDEN ELDE EDİLECEĞİNİ BULAMIYORUZ BU KONUYA EK OLARAK OYUN İÇİNEDE Wİ-Kİ KONMASI KANAATİNDEYİM ARAMA BUTONLU Wİ-KİLER VAR OYUN İÇİNE İTEMİ YAZIYORSUN TAK NERDEN DÜŞTÜĞÜNÜ HANGİ SANDIKDAN ELDE EDİLDİĞİ ÇIKIYOR. ÜÇÜNCÜ OLARAK PETLER İLE İLGİLİ GELİŞME YAPILABİLİR ÖRNEĞİN PET SEVİYELERİ 250 SEVİYEYE KADAR YÜKSELTİLEBİLİR OLABİLİR. DÖRDÜNCÜ OLARAK ÖNEREBİLECEĞİM SKİLLER ÜZERİNE SON SEVİYE SAGEMASTER DEĞİLDE BİR TIK DAHA YÜKSELTİLEBİLİR SKİLL OLABİLİR MESELA LEGANDARY MASTER OLABİLİR. ÖNERİLERİ DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM UMARIM GELECEK OLAN GÜNCELLEME İLE OYUN DAHA ZEVKLİ OLUR İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.