Drakoy RunToLive iftira isim karalama.

• ÖYLE YAN ÇARLA KIŞKIRTIP VİDEO ALMAKTA MESLEK OLDU KARALAMA YOK BUNUN DOĞRU OLDUĞUNU BİR ÇOK KİŞİ BİLİYOR DİLENCİ GİBİ YALVARIP YAN ÇARINDAN BANA İTEM ALDIRIP KAÇMAKTA AYRI BİR KARAKTER ZATEN...

• KENDİ LONCASINA İHANET EDİP HIRSIZLIK YAPAN BİR HAYSİYETSİZ ADAMSIN DAHA NE DİYEBİLİRMKİ SANA... EN AZINDAN KUYRUĞUMU ALTIMA KISIP YAN ÇARDAN YAZMIYORUM SENİN GİBİ ..

• Oyun Kuralları

Merhaba, Konu başlangıcında size oyun kuralları kısmını iletiyorum detaylı olarak inceleyip bundan sonraki konularınızı lütfen kural cetvelinde yer alan şeyler üzerinden açıınız.

Merhaba, @gexgn Burası Kural ihlali kısmı birebir diyaloğa gireceğiniz bir yer değil. İnsan şikayetlerini eder moderatör arkadaşlar işlemleri uygular ve konu kapanır. Lütfen şikayet edilen kişi siz bile olsanız bir şahsa yönelik yorumlarda bulunmayın veya kural ihlali kısmında kendi konunuz harici altında bir yorumda bulunmamanız kısa çözüm olur. Bir sonraki seferde topluluk kurallarınıza uymamanız sebebi ile forum hesabınız engellenebilir. İyi eğlenceler iyi forumlar dileriz..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!