Rohan2 Erebor IISIKINTI ADLI KARAKTERİN KİŞİLİK HAKLARINA SALDIRI-HAKARET-ÖTEKİLEŞTİRME 22.03.2021

• Sevgili arkadaşlar ;

-Sana dostunu söyle kim olduğunu söyliyeyim
    -Güzel ahlak güler yüzlülük, cömertlik ve kimseyi üzmemek demektir
    -Güzel ahlak, kimseye çekişmemek ve kimseyi çekiştirmemektir.

oyuna girelim sohbet edip,stres atalım diye düşünüyoruz gerek genelden gerek bağırmaktan argo-karşılıklı hakeretler içeren kelimeler-sürekli çirkin sözlere maruz kalıyoruz.Sizlerden istirhamım bu tip konuşmaları bırakalım bizleri rahatısz ediyor...

• GÜZEL KARDEŞİM LONCADAN ATIŞIYODUK O SIRA YANLIŞLIKLA GENELDEN YAZDIM.İZAH EDEYİM MADEM ARKADAŞ AGİLE GİRMEK İÇİN BENDEN MÜSADE İSTEDİGİNDE GRUBUNA GİRİP AGİLEYE SOKUYORUM BUGÜN 2MİZ AYNI ANDA EJDERE GİRDİK ÇARLARMIZ YOKDU GİDİP YARIDAN FAZLA CANINI KESMEME RAGMEN GELİP EJDERİ KESTİ ONCA GÜZELLİGİMİZ İNSANİYETİMİZE VERDİGİ KARŞILIK BUYDU BENDE BUNA SİNİRLENDİM NE O NEDE BEN GİREBİLDİK AGİLEYE ŞİMDİ SUÇ KİMDE AÇ GÖZLÜ OLAN KİM HAK KİMİN BARİZ ORTADA HERŞEY SİZİN OYUNDA KARŞIMIZA ÇIKICAK YÜREGİNİZ OLMADIGI İÇİN ASIL LONCASI OLARAK BİZE KARŞI BİŞEY YAPMADIGINIZ İÇNİ EN UFAK Bİ KARALAMADA BAŞRÖL OYNUYOSUNUZ YAKIŞMIYO MÜTEVAZİ GÜZEL İNSAN ROLLENİRİZE ACİZLİKTE 1 NUMARASINIZ.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!