Joer Emekli Game Master

• Member since Mar 20th 2019
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yuri67 -

Gelip 3dk içinde cevap vermezsen cezai işlem uygulanacak diyorsun.Tek yaptığım bir yandan dizi izlerken diğer yandan metinlere tıklamak çift ekrandan.Zaten yazdığın şeyin saniyesinde üste çıkıp kaybolduğu chatten ,yazdığını görmediğim için üçüncü parti yazılım kullandığımı ileri sürüp sınırsız ban atıyorsun.Anlamadım bu kadar basit olmamalı.

• sinanco12 -

utsa bi yardım ederseniz henüz daha 40lvlik pet 12 str li petim bi anda açılmamaya başladı sonra pet kutsuna koydum ve pet gitti sonra kutuya başka pet koydum içi mi boş diye koyudlu yani petim yok oldu napcaz bu işi sürekli bu petlerim nereye gidiyor ya 3. petim kaybolan

• Canemine -

Bi mesajlarımıza bakarmısınız artık çığlıkmı atalım yani

• bpok31 -

i.hizliresim.com/oXRGWo.png Kardesım buradan yardımcı olurmusun hem carımı soydu hem küfür ediyo soyulmayla alakalı bir sorunum yok o benım hatam kufur için yazdım

• Doğukan Levent Özdemir -

Merhaba,

Avcı olarak başvuruda bulunmak için forumda gerekli konuya erişemedim. Bu konuda yardıma ihtiyacım var...

Saygılarımla.

• ugurcan -

board.rohan2.global/index.php?…zi-l%C3%BCtfen/#post11720 2. fotografda server ve saat var kardesım bırdaha ıncelermsın yanlıs degerlendırmıssın

• sefakacira -

kardesım sw ye yenı baslıcam sw nın kapanma olasılıgı falan yok demı

• Joer -

Merhaba, serverimizin 3 sunucusu var.

Rohan Global serverimiz 1 yıla yakın zamandır aktif.
      Rohan Gondor serverimiz 6 aydır aktif.
      Rohan İsengard serverimiz 2 haftadır aktif. Kapanma olasılığı yoktur.