AvşarEli Developer

• Member since Aug 27th 2018
Last Activity
, Viewing dashboard

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• erenakyapi -

Efendim öncelikle merhabalar özel bir yatda çalışıyorum ve kendi bilgisayarım dışında hiçbir yerden giriş yapmadım ve site veya başka bi yerde ID’m bile geçmiyor geceden pazar kurup uyudum ve uyandığım da hesabım bıraktığım haritada duruyodu ama en ufak iteme kadar silip süpürmüşler lütfen bu problem ile ilgilenir misiniz ?
    Şimdiden teşekkürler

• sexsigold -

TL hocam Kolay Gelsin Kusura Bakmayın Bugun Gün içerisinde 300 tl lik alışveriş yaptım ve sonrasında depo nesne markete girdiğimde oyun içerisinde yanlışlıkla siteden depo şifresi istedim :( ve sonra kaldım ortada mail adresime depo şifremi yolladığım an gelmedi ve yatırdığım para gitti :( bana lütfen yardımcı olun bu olaya bir daha tekerrür etmiyeceğime söz veriyorım çok özür dilerim :( lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen vallahi çok canım sıkıldı başvurmadığım yer kalmadı sesimi duyun artık :(

• sexsigold -

TL hocam Kolay Gelsin Kusura Bakmayın Bugun Gün içerisinde 300 tl lik alışveriş yaptım ve sonrasında depo nesne markete girdiğimde oyun içerisinde yanlışlıkla siteden depo şifresi istedim :( ve sonra kaldım ortada mail adresime depo şifremi yolladığım an gelmedi ve yatırdığım para gitti :( bana lütfen yardımcı olun bu olaya bir daha tekerrür etmiyeceğime söz veriyorım çok özür dilerim :( lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen vallahi çok canım sıkıldı başvurmadığım yer kalmadı sesimi duyun artık :(

• emre30301 -

Merhabalar ticketlere bakabilir misiniz

• semizcankut -

İyi çalışmalar,17.09.2020 02:55 tarihinde yapılan bakım sonrasından dolayı oluşan 40.seviyeye ulaşmış razandör petimin,1.seviyeye geri düşmesi,yumurtayı 16sı akşam üzeri alıp açtım,ve başlangıcı 2.9STR.40Lv haliyse 7.9STR dir.Gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.

• trk0003 -

sa kardeşim benim birleşimde çok kaybım var isengardda pazarlarım açık kaldı ne var ne yok silinmiş ve bir karakterime giremiyorum bi el atsanız sevimirim

• vidar -

Bu gece gelicek bakım çok güzel görünüyor elinize sağlık, kara ejderha cevherlerinin iç itemlere eklenme sorununa dair bir madde göremedim. Bakımda bu problemi de çözme şansınız olur mu?

• AvşarEli -

Merhaba gerekli düzeltme yapıldı, listeye eklendi. Keyifli oyunlar dileriz.

• canberk35a -

teknik sorunlar kısmını kontrol eder misiniz rica etsem

• AvşarEli -

Sorununuzun düzelmiş olması gerekiyor, aksi halde tekrar iletişim sağlayabilirsiniz.

• Stâme -

Öncelikle iyi çalışmalar, Size element haritasının çalışmadığını belirtmiştim sizde bana 8 mart 2020 tarihinden itibaren çalıştığını söylediğinizde çalışmadığına hemfikir olmuştuk.Bakım biter bitmez kontrollerini yapacağınızı belirtmiştiniz.Tahminim suan yeni guncelleme ve petlerle ugrasıyosunuzdur fakat en yakın zamanda bize element haritası ile ilgili çalışma yapacagınızı veya yaptıgınızı veyahut da diğer guncellemede tam anlamıyla aktif olacagının bilgisini gecermisiniz.Uzun zamandır beklediğimiz bir değişiklikti ve farmcılar olarak sevinmek icin uzun zaman bekledik.Daha da uzamadan size kolaylık diliyorum.

• AvşarEli -

Uzun zamandır aktif olması gerekiyor yaşanan bir sorundan dolayı devre dışı kalmış ve bildirim almadığımız için kapalı kalmıştı tekrar deneyebilirsiniz.

• 01memoTR -

SLM SAYIN YÖNETİCİLER MaviayTR ÇARIMIN ENGELİNİ KALDIRIR MISINIZ KUFURUM YOK YASADIŞI TİCARETİM YOK NEHAKLA ENGEL YİYUORUM AÇIKLAMASINI YAPARMISINIZZ

• AvşarEli -

Merhaba, görev alanım olmadığı için bu konuda bilgi sahibi değilim. Discord giderek görevlilerden gerekli bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

• 01memoTR -

SLM GM LER MaviayTR ÇARIMIN ENGELİNİ KALDIRIRMISINIZ

• sexsigold -

• mehmet0101 -

SLM SAYIN YÖNETİCİLER Bİ İLGİLENİNYA ALLAH AŞKINA Bİ CEVAP VERİN BUNE YA

• yavuzonurrrrr -

Mail adresime bağlı olan hesaplarımın idlerini sayfa üzerinden öğrenemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz discord ekibinin zerre umrunda değil

• 01memoTR -

slm sayın gm ler çarım ban yemiş ban sebebini örenebilirmiyim çarımın ismi MaviayTR BANIMI KALDIRIRMISINIZ

• mehmet46 -

SAYIN GM TŞKLR ÇARIMI BANLADIGINIZ İÇİN KURTUKDUM EROBOR DAN CUMLETEN ALLAHA EMANET OLUN KENDİNİZE İYİ BAKIN ARKADAŞLAR FAZLA BAN YEMEYİN OYUN BİTMESİN AYAKDA DURUR BELKİ GERCİ BUGİDİŞLE AYAKDA DURACA YOK 3 YILLIK SERVIRA YAZIK OLUYO SUÇSUZ YERE BAN ATA ATA İNSANLAR BAŞKA SERVIRA KAÇIYO BENDE KENDİMİ BANLATTIM YA OLİVADA OLURUM YA SALTANAT DA OLURUM HADİ ALLAHA EMÖANET OLUN KENDİNİZE İYİ BAKIN BENDEN YANA HAKKIM VARSA HELAL OLSUN SİZDE HELAL EDİN KALIN SALICAKLA

• mehmet46 -

SLM GM LER ABİCİM OYUNA NOLUYO YA OYUNCU YOK COLUK COCUK HAREKETİYLE HABİRE BAN ATIYONUZ MİLLET KUFUR EDER BİŞE YAPILMAZ AMA OKİŞİLER KUCUK Bİ HAKARET EDDİMİ HEMEN BANI ATIYONUZ BÖYLE GİDERSE SERVIRDA OYUNCU KALMAZ AÇIN ŞU BANLANAN ÇARLARI SERVIRDA OYUNCU OLSUN BİRAZ BAN ATA ATA OYUNCU KALMADI Bİ BAN BANADA ATINDA TAM OLSUN ÇARIMIN İSMİ MaviayTR İYİ BAN ATMALAR SİZE :((( YAZIK SERVIRA ÇOK YAZIK OLUYO 3 YILLIK SERVIR DUŞUYO ELDEN AYAK DAN

• mehmet46 -

slm sayın yöneticiler bu servırların birleştine emin misiniz ??? servırda oyuncu yok ya annamadım gitti :(((

• Pablobatalla16 -

Reis bu petler ne zaman halledilecek yazdık şablonu ama hala aynı bir an önce hallederseniz seviniriz

• mehmet46 -

oyun gene bakımamı girdi beyler _??

• Murat -

Selamlar....Şuan bir sorunum yok gibi gözüküyo elinize sağlık.....sadece petim çalışmıyor yani saniyelik aktif olup tekrar kapanıyo levelide 1 görünüyor.Yardımcı olursanız sevinirim

• mehmet46 -

slm sayın yöneticiler yeter artık bibilgi verin ya açıyoz deyin yaaçmıyoz deyin bune ya nebilgi veriyonuz neoyunu aktif ediyonuz bişeler söyleyin artık millet sabırsızlıkla bekliyo

• mehmet46 -

arkadaşlar herkese geçmiş olsun bu oyun açılmaz busaatten sona ben duruyo söyledim 10 gun önce atalar boşa dememiş doruyu söyleyeni 9köyden kovarlar diye avşareli discort dan ban atmayı biliyosun oyunu aktif haleneden getirmiyosun banı burdanda oyundanda atabilirsin oyunu bok ettiniz userkaybetmeye mahkumsunuz iz şimdi istedigin kadar ban atabilirsin oyun açılmaz nebugun neyarın herkese geçmiş olsun arkadaşlar 3 yıllık servır nasıl 3 yıllık servırsa artık annamadım gitti :(((

• mehmet46 -

slm sayın yöneticiler oyun nealemde açmayı duşunuyonuzmu oyun nezaman aktif hale gelecekk bilgi verirmisinizz

• mehmet46 -

yav kardeşim oyun nezaman açılıyo bilgiverin artık ya bune yaaa

• mehmet46 -

açıyonuzmu daha beklicikmi buneya 15 saat önce kontrol yapıyoruz dediniz bitmedimi kont rollar daha bilgi verin oyun yöneticileri yazdıklarımızı okuyosunuz ama cevap vermiyosunuz ayıp tırya böylemi oyun yöneticiligi yapıyonuzz :((((

• mehmet46 -

alın kardeşim oyun sizin olsun insanları bekletmek le elinize negeciyosa artık bilmiyorum 15 saat tır oyun açılmıyo user kaybedince user aramayaçıkarsınız ben kaçar olivaya tek servır budeil başka servırlardavar yazık ya bukadar insanı bekletmeye ne hakkınız var nebilgi veriyonuz ne oyunu aktif hale getiriyonuz açtıktan sonada oyun bakıma girer 5 gunde bakım biter yazık :(

• 01memoTR -

alın kardeşim oyun sizin olsun insanları bekletmek le elinize negeciyosa artık bilmiyorum 15 saat tır oyun açılmıyo user kaybedince user aramayaçıkarsınız ben kaçar olivaya tek servır budeil başka servırlardavar yazık ya bukadar insanı bekletmeye ne hakkınız var nebilgi veriyonuz ne oyunu aktif hale getiriyonuz açtıktan sonada oyun bakıma girer 5 gunde bakım biter yazık :(((

• 01memoTR -

alın kardeşim oyun sizin olsun insanları bekletmek le elinize negeciyosa artık bilmiyorum 15 saat tır oyun açılmıyo user kaybedince user aramayaçıkarsınız ben kaçar olivaya tek servır budeil başka servırlardavar yazık ya bukadar insanı bekletmeye ne hakkınız var nebilgi veriyonuz ne oyunu aktif hale getiriyonuz açtıktan sonada oyun bakıma girer 5 gunde bakım biter yazık :(

• mehmet46 -

slm sayın yöneticiler artık oyunu aktif halegetirrin yeter ya 10 gunoldu ya bune ya yeminle oyundan sodum artık ya biran önce açın herkes sizi bekliyo :(((

• mehmet46 -

slm oyun nezaman aktif hale gelir daha beklicezmi sayın yöneticilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr