Sedios Game Master

• Male
  • Member since Oct 18th 2019
Last Activity

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• severus -

merhaba hesaplarım ban yemişti geçtiğimiz günlerde ban affı yapılmış ancak hesaplarımın şifresi ve mail adresi değiştirilmişti ban atılmadan önce bundan dolayı oyuna iriş sağlayamıyorum. ne yapabilirim bu konu hakkında.

• wox -

BAN YEDİK DCDENDE BANLADILAR ANLAMADIM Bİ KUSURUMUZ DA OLMADI KÜFÜR ETMEDİK HİÇBİRŞEY YAPMADIK SİTEDEN FACEDEN OYUNDAN BANLADILAR

• Dead47 -

Merhaba JB Adlı karakterim 3part yazılımdan dolayı ban yemiş ben ne yazılım kullandım nede hile haksız yere ban atılmış veya bi yanlışlık olmuştur lütfen yardımcı olurmusunuz

• tenebris -

İYİ AKŞAMLAR.HOCAM BİR PROBLEM YAŞIYORUM,ÖĞLEN 135 K VURDUGUM METİNE AYNI İTEMLERLE(DEFALARCA KONTROL ETTİM ŞEBNEMLERİNDEN TUTUN CEVHERLERİNE KADAR)HER ŞEY AYNI OLMASINA RAĞMEN 120 K YA GERİLEDİ VURUŞUM. ZAMAN ZAMAN ITEMLERIM BUGA GIRIYOR VE DAMAGEIM DUŞUYOR ÇIKAR TAK YAPINCA DÜZELİYOR FAKAT HALA 135 K YI GÖRMEDİ.

• tenebris -

HOCAM İYİ AKŞAMLAR, DEPODAKİ İTEMLERİMİ ÇEKİYORDUM DEPODAN DA GİTTİ ENVANTERİME DE GELMEDİ ? FARK ETMESEM 4-5K LIK ITEM GIDECEKTI

• tenebris -

Hocam merhabalar. B.Ruh Kristali Kolyesi nasıl yapılır ? +15 canavar veren kristal kolye? oyun içi arındırma ekranlarının hiç birinde rastlamadım

• Sedios -

Merhaba, Seungryong vadisinde bulunan Ork Labirenti bekçisinden ulaşabilirsiniz.

• thekral21 -

Merhaba Hesabımda Pazar Kurdum Mordor Serverinde Oyun Sonu Diye Pazar Ama Herhangi Bir İtem Satışı Yang Satışı Yapmadım Ve Aklımın Ucundan Geçirmedim Bile Bilmiyordum Yasaklı Kelime Oldugunu Ben Sadece İtemim Daha Hızlı Satılsın Diye Öyle Bir Pazar İsmi Kurdum 100 Ep Çektim Oyun SOnu Yapsaydım 100 ep Çekmezdim Lütfen Hesabımı Açınız Gece Gündüz Emek Vererek Kastım Hesabı Ben Nick :KOMUTANALGOS

• FeVeR -

ŞU konumu okursumusuz.