FIX Namı Diğer CaptainForza

• Herkese iyi akşamlar. Mordor serverinde oynayan arkadaşlar beni ve loncamı bilirler. Akşam işten gelip oyunu zevki oynayan bir arkadaş grubuyuz. İçimizden bir arkadaşın +15 kara ejder kılıcı Erebor serverinde CaptainForza olduğunu söyleyen ve hesabını bizzat gösteren bir arkadaş tarafından çalındı. Videoda göründüğü gibi arkadaş her ne kadar inkar etse de FIX karakterinde kim olduğunu zaten itiraf ediyordu. Aslında kabul etmemiz gerekir ki lonca arkadaşım böyle insanlara güvenmemesi gerektiğinin farkında olduğu halde oyunu oynama amacımız olan ortam için güvenmeyi tercih edip +15 kara ejderi ödünç verdiği için hatalıdır. Çalan arkadaş doğal olarak itemi aldıktan sonra ortadan kayboluyor. Lonca arkadaşlarım ve tarafıma çalan arkadaşın mavi köyde çaldığı itemle gösteri yaptığı bildiriliyor ve gittiğimiz zaman doğal olarak elinde o kılıç olmuyor. Şunu söylemek isterim ki amacım kimseyi karalamak yada diğer bir değişle ''namını'' lekelemek değildir. Sadece itemi çalınan arkadaşım evli barklı çocuklu bir arkadaşım olup kendisi kemoterapi tedavisi görmekte ve oyunu sadece stres atmak amacıyla oynamaktadır. Kendisi de itemi kendi isteğiyle verdiği için geri alamayacağının farkındadır ve arkadaşın üzüldüğü şey gerçekten ilginç bir şekilde giden item değil bir insanı yanlış tanımış olmasıdır. Videoda konuşmanın tamamı ortada. Arkadaş beni Discord'a çağırdı ve gittiğimde gelmeyip yanımdaki davet atan arkadaşlara küfür ettikten sonra Discord ismini değiştirip bizi engelledi. Konuyu açma sebebim ise videoda geçtiği gibi arkadaşın güya iftira attığımızı video alıp Serkan [Rix] Bey'e atarak bizi banlatacağını ve banlattığı ilk kişiler olmayacağımızı söylemesidir. Takıldığım mevzu arkadaşın söyledikleri arasındaki tutarsızlık. Mordor serverinde FIX karakteri ile +15 kara ejderha kılıcı çalıp 2 gün sonra Mordor'da verilir Erebor'da alınır yazdığını gördüğümüzde videodaki olaylar gerçekleşti. İtem çalmak arkadaş için artık sıradan bir şey olduğu için gerçekten forumda açtığı konulardaki gibi efsane olmuş ve yaptığı işi mükemmelleştirerek arkasında kanıt bırakmadan topuklamıştır. Sadece istediğim şey yaptıklarının ardından hırsızlık adı altında olmasa bile (arkadaşın itemleri kendi verdiği için hatalı olduğunu kabul ederek söylemek istiyorum) söylemlerimizden dolayı arkadaşın deyimi ile ''Serkan'a'' bizi banlatacak olmasıdır. Gerekli cezai işlemin uygulanmasını arz ederim. Yönetimin taktirine videoyu sunarak vakit ayırdıkları için teşekkür etmek isterim. Saygılarımla...

Video Linki...

• Yeni bir Forza efsanesi daha !
    Mordor Serverinde FIX adlı karakterle önce güven ortamı oluşturup daha sonra oyuna sadece stres atmak için giren,
    Kemoterapi tedavisi alan CUNDA isimli karakter sahibi mustafa arkadaşımın +15 Kara ejder kılıcını emanet olarak isteyip aldıktan sonra wp dahil her yerden engellemiştir. Tabi bu olaydan sonra arkadaşlarımıza bizi tanıyanlara durumu en şeffaf şekilde anlattık.
    FIX adlı karakteri oyunda görüp neden yaptın diye soran arkadaşlarımıza (Mustafaya benim verdigim itemler dahil) hayali itemler ile takas ettiğini iddia etmiştir ve çalınan itemle mavi 1 de gövde gösterisi yapmıştır. Durumun bana iletilmesinden sonra pm lerime cevap vermemiş çalınan +15 karaejder kılıcı yerine kendi itemini takarak köy meydanında afk taklidi yapmıştır. Ve ne yazık ki Video da gördüğümüz gibi " sizi serkana banlatırım" cümlesini kullanmış vede bizlerin ilkler olmadıgı açık bir şekilde dile getirmiştir.
    Bizler durumun farkındayız fakat birçok oyuncuyu bu şekilde korkutmaya çalıştığına inanıyorum. Gerekenin yapılmasını talep ederim.

• oyuna sadece stres atmak için giren, Kemoterapi tedavisi alan CUNDA isimli karakter sahibi mustafa arkadaşım

Merhaba, görev alanım dışında fakat oldukça kötü bir durum eğer olay bu şekildeyse. Gerekli kanıtları bana mesaj olarak iletin ne yapabileceğimize bakalım veyahut Rohan2 olarak elimizden geleni yapalım. Arkadaşımızın bu zor zamanda mağdur olmasını istemeyiz. Beklemekteyim, arkadaşımızın tez zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim.

• Merhaba, görev alanım dışında fakat oldukça kötü bir durum eğer olay bu şekildeyse. Gerekli kanıtları bana mesaj olarak iletin ne yapabileceğimize bakalım veyahut Rohan2 olarak elimizden geleni yapalım. Arkadaşımızın bu zor zamanda mağdur olmasını istemeyiz. Beklemekteyim, arkadaşımızın tez zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim.

Öncelikle geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Arkadaşımız ( CUNDA ) ne yazık ki itemi ödünç verirken video almamış. Video alsa bile kendisi verdiği için işlem yapılamayacağının farkındadır. Serkan Bey'e dün olayı en baştan anlattım ve sağolsun zaman ayırıp dinledi. Aslında değinmek istediğim olay bir item için insanların 1 2 ay güvenini kazanmaya çalışıp bunu iş edinip item çaldıktan sonra ortadan kaybolarak herkesi engelleyerek ve daha sonra yazdığınında da işte ona o itemi ben verdim vs. gibi ithamlarda bulunan bu arkadaşın üstüne birde bizi banlatmakla tehdit etmesidir. Bu durumun ardından arkadaşla videoda belirttiğim gibi bir konuşma yaşadık. Durumun ciddileşmesinin en büyük sebebi sözde ''namı duyulmuş'' arkadaşın güya Serkan Bey'e (videoda geçtiği şekliyle Serkan'a) söyleyip bizleri banlatacağı ve banlattığı ilk kişiler olmayacağımızı söylemesidir. Mordor serverinde FIX karakterinin kendine ait olmadığını söyleyen arkadaş dün Mordor serverinde ''Mordor'da verilir Erebor'da alınır'' şeklinde bağırmadan sürekli yazıyordu. Bahsedilen arkadaş CUNDA' yı ''Erebor'daki hesabım diye'' Erebor'a çağırarak CaptainForza karakterini göstermiş. Daha öncede söylediğim gibi CUNDA zaten +15 kara ejderli bir arkadaş ve oyunu stres atmak için oynuyor. FIX (CaptainForza'nın) çaldığı kara ejderi elinde gören ve bize söyleyen birçok arkadaş var. Mustafa ( CUNDA ) şu aralar oyuna çok zaman ayıramıyor. Açıkçası adamın çalınan itemden daha büyük sorunları var ve üzüldüğü nokta çoğu zaman olduğu gibi insanlara güvenmenin sonunun hayal kırıklığı olması. Ben sizinle iletişime geçmesini söyleyeceğim. Gerekli bilgileri verip olayı birde o anlatsın. Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

• Öncelikle Tüm Rohan 2 yönetimini saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Arkadaşlarımın bahsettigi üzere FIX denilen Şahıs mordorda emeklerim olan +15 KARA EJDER kılıcımı çalmıstır fakat güvenip deger verdigim bi arkdasım sanıyordum bu şahşı UNKNOWN loncası mordorun çog oyuncusun oldugu loncadır ve tüm lonca liderim olmakla beraber aktif olan tek kara ejderli hesap bende oldugunu biliyor ve benim silahımı ona verdgime şahitlerdir Üzügünüm sadece bukdar emek verilip yapılan bi çöp dahi olsa başkasnın göz dikmesidir sonuç itirabiile ep çekiyoruz ep demek para demek kimse kolay para kazamıyor bu devirde sizden tek ricam iade edilsin diye beklemem asla ama araştırılıp CUNDA Nikli karakterimden FIX nikli karaktere ticaretime bakılabilir tamamen yalansız ve çıkarsız yazıyorum açıklamamı takdir siz Sevgili ROHAN 2 Yönetimdedir Gereginin yapılmasını temenni ederken biliyorumki bu işin sonunu onun yanına kalmyacagınında farkındayım sevgi ve saygılarımla arz ederim

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!