Hile Kullanımı

• 1 SENELİK OYUNCUYUM.BUGÜNE KADAR HİLE KULLANDIGIMI YADA HIRSIZ OLDUGUMU İDDA EDEN HİÇ KİMSE OLMADI OLAMAZDA.EMEGİMLE BUGÜNLERE KADAR GELDİM.EMEĞİMLE DEVAM EDECEM.HİLE KULLANAN İFTİRA ATAN BÜYÜLÜDE YENİ YETMELERİ KESİP ADAMLIK TASLAYAN HAKKA GİREN HER KİM VARSA BANLANSIN.İSTEYEN GM ÇARIMA GİRİP KONTROL EDEBİLİR İYİ GÜNLER..

• Bildiriminiz için teşekkür ederim. Video'yu daha uzun tutmanız gerekiyor, Çünkü at skill'i attıktan sonra metine dalmak isterseniz lag'a girip sonradan vurduğu için hızlı bir şekilde kesiyor olabilir.Hala şüphe ediyorsanız video süresini daha uzun tutup foruma yükleyiniz.

• Devran Kardeşim Ben sadece Şüphelendiğim için Video Alıp attım Nefrite girersen eğer Hile ile metin kesen o kadar cok karakter var ki sende beni anlarsın.Emeğinle Kesiyorsundur eywallah Ellerine Kollarına sağlık ben sadece üstüme düşeni yaptım.

• Trübünlere şow yapmadan gerçekleri konuşalım burda.benim emekçi oldugumu swde bilmeyene yoktur erebor ahalisini takip eden gmlerinde bilmeme gibi şansı yoktur.benim asıl hesabım İSYANKAR.büyülü çarım S
    kayLars bos hesabım HayLazKraL eğer ereborda 1 hafta oynadıysan yada takip ettiysen beni duymama gibi bi ihtimalin yok çünkü ben her zaman sahnedeyim.sana gelince bana karşı husumetin yüzünden bile bile hile kullanmadıgmı idda ediyosun iftira atmaktan çekinmiyosun.zaten şaşırmadım zevkine büyülüde buflu çarları kesen sensin. iftira atıp karalamaya çalışan sensin won masası olunca mavilere inat olsun diye binek üstünden masayı kapatan sensin hak yemeden kaçınmayan mütevazi görnüp fesat düşünen içtenpazarlıklı olanda sensin.Şimdi soruyorum size böyle bi insanın oyuna katkısı olsa ne oluuur olmasa ne olur ?

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!