Güncelleme

• Yapmış Olduğunuz Güncellemeler Sonucunda Sunucularınıza Giriş Yaparken Sorunlar Yaşamaya Başladık. İnternet'ten Kaynaklı Olduğunu Düşünerek Modemi Resteledim Fişini Çekip Taktım Bilgisayarı 1 Kaç Defa Yeniden Başlattım,Ama Sonuç Yine Aynı Sunucuya Bağlanırken Hata 8 Defa Bunu Gördükten Sonra 9. Denememden İtibaren Giriş Yapabildim Ancak. Sunucularınızı Yeniden Bakıma Alıp Gerekli Güncellemeleri Yeniden Gözden Geçirmenizi Rica Ediyorum. Sürekli Olarak Aynı Hatayı Görmek Gerçekten Can Sıkıcı Bir Durum Olmaya Başladı Bu Sorun Sadece Benim Sorunum Değil Bütün Oyuncular Aynı Dertten Müzdaripmiş Gibi Duruyorlar. Oyun İçin Sohbet'te Sürekli Olarak Aynı Sorun Konuşuluyor Bir Şekilde Sunucularınızı Eski Durumuna Getirmenizi Rica Ediyorum. Güncellemelerinizi Test Ederken Büyük Sorunları Görerek Düzeltiyor Olabilirsiniz Ama Küçük Sorunları Pek Denetlemiyorsunuz Galiba Bu Sorunlar Çığ Gibi Büyümekte Ve Bir Çok Oyuncuyu Oyundan Soğutmakta Bende Bu Oyunculardan Birisiyim Bu Tarz Durumlar Devam Ederse Oyunu Oynama Zevki Kalmayacak. 3-4 Ay Kadardır Sizin Serverinizde Oyun Oynuyorum Günde En Fazla 2 3 Saat Kadar Oyuna Giriş Yapabiliyorum Ve Bu Tarz Durumların Olması Çok Can Sıkıcı Olmaya Başladı Amacım Sizleri Eleştirmek Veya İşinize Karışmak Değil Ama Serverin Eski Günlerine Geri Dönmesini İstiyorum.

İyi Forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!