erebor küfür

• artık sıkıldım !!! küfür , hakaret vb durumlar için defalarca kez önerilerde bulundum. kaç tane başlık kaç tane şikayet videosu attım foruma. açık açık söylüyorum ya beynini kullanamayan bu kitleye hakkettikleri nitelikte cezalar gelsin yada bize söyleyin deyin ki ; sizin ananız bacınız bu oyunun mezesi adamlar sinirlenir size söver biz sadece chat banı atarız elimizden gelen budur deyin bizde defolup gidelim. kimse kusura bakmasın ama burası türkiye. 2 3 tane kansız gelip burada benim tüm ailevi değerlerimi hiçe sayacak bende aaa allah razı olsun chat banı aldı deyip susacağım. yok öyle yağma. geçen seferde bu konuyu gündeme taşıdım. bunların ağzına küfür yerleşmiş üstü kapalı ettiklerinde ise hiç ceza almıyorlar. bu böyle olmaz yani ciddi anlamda cezalarda düzeltme talep ediyorum ve bu şahıs bilmem kaç hesaptan böyle küfür hakaretleri etmiş biridir. oyundan uzaklaştırın da artık bir sussun susmayı öğrensin. bunu sadece kendim için söylemiyorum. gına geldi buraya küfür videoları paylaşmaktan. bunlar chat banı almaktan utanmıyorlar , utanmadıkları gibi de farklı charlardan devam ediyorlar. ciddi anlamda sözlerimin arkasındayım. eğer düzenleme gelmeyecekse ben bu oyunu oynadığım sürece ailevi değerlerim her daim ciğeri 5 para etmezlerin diline düşecekse ben bu oyunu da oynamam. şuan yazdığım yazı da oyuna zarar veriyor vb herhangi bir forum kuralına uymuyorsa benide buradan uzaklaştırın. ancak bu sorunu çözün benim artık sabrım kalmadı. market yanında afk kalan beni bile çileden çıkarttılar. ya herkes ağzından çıkan sözün bedelini ödeyecek yada biz ağzımızı bozmayanlar olarak defolup gideceğiz yapacak bi şey yok. ARTIK LÜTFEN AMA LÜFTEN GEREĞİ YAPILSIN.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!