NizamıAlem tarafından yazılan gönderiler

oyundan attığı bolumleri nasıl videoya alayimki tak diye ativeriyor ne zaman olacagi belli olmuyor bence de bi bug var yoksa normal bi sey degil bu ama nerde nasıl anlayamadım ozellikle maat taşı bolumunde atma sıkıntısı bunu diyebilirim.

5 dakika icinde girebiliyorum evet ondan yana sıkıntım yok ama bir razador yaparken en az 4 - 5 defa oyundan atıyor gir cık can sıkmaya başlıyor hatta bir defasinda saydim 8 - 9 defa attı umarım gecicidir baska bir sıkıntı vardir yoksa razador de yapamayacagim . video atmaya calisacagim dilerimki tekrarlanmaz.

• oncelikle iyi forumlar . gercekten cok muzdarip oldugum bir durum 4 gundur ne zaman razadör yapmaya girsem durmadan oyun atıyor ısınlanmaya her seferinde 1 won harcıyorum onda da degilim sinirim bozuldu artık boss ta yapamayacaksam oynamamın bir anlamı kalmıyor gibi geliyor lutfen bi bakarsanız sevinirim kesinlikle bi sıkıntı var internetimden kaynaklıdır diye dusunuyordum basta ama bu baska bi sey hep aynı sey oluyor ilgilenin lutfen.

Öncelikle herkesin ramazan ayı mübarek olsun sağlık sıhhat ve bereket getirsin insallah. Malumunuz ramazan ayındayız oyunda etkinlik olacak mı ? ramazan ayında güzel etkinlikler bekliyoruz bilgi verirseniz sevinirim. :)

Gercekten cok degisik seyler gordum bugun koyde vs atarken karakterin baska yerlere ısınlanması otomatik olarak baska konuma atması ve benzeri ve car hala bugda giremiyorum da insallah duzelir beklemedeyim bi cok kisi su an bundan muzdarip

oncelikle selamın aleykum rohan sunucusunda oynuyorum guncelleme sonrası cok garip seyler oluyor vs atarken veya farklı bayraklarla karakterler birbirine vurunca damage atinca farkli farkli yerlere ısınlıyor koyde satıcının arkasına koyum girisine ve benzeri cok degisik bir sey var bana da oldu bugun oyundan cıktım simdi carıma giremiyom giriyorum ama ana karakterkme girmiyor defalarca denedim bi cozum bulursaniz sevinirim sevgi ve hurmetle iyi forumlar.